1 MİLYON 300 BİN LİRAYA MİNİBÜSÜNÜ SATMIŞTI GÜNCEL

1 MİLYON 300 BİN LİRAYA MİNİBÜSÜNÜ SATMIŞTI

1 MİLYON 300 BİN LİRAYA MİNİBÜSÜNÜ SATMIŞTI

S.A eşinin hayatından endişe ettiğini belirtti.

Serdivan hattındaki minibüsünü 1 milyon 300 bin liraya satan Vedat A. “İstanbul’daki akrabaları ve ortaklarına para götüreceğini” söyledikten sonra ortalıktan kayboldu.

Eşinin hayatından endişe ediyor

Serdivan hattındaki minibüsünü 19 Kasım tarihinde saat 16.00’da noter aracılığıyla satan Vedat A.’dan haber alınamıyor. Minibüsçü Vedat A.’nın eşi S.A. 20 Kasım Salı günü karakola giderek eşinden ‘haber alamadığını ve hayatından endişe ettiğini’ beyan ederek yardım istedi. Verdiği ifadede eşinin minibüs hattını noter aracılığı ile sattığını belirten S.A, eşinin daha sonra kendini aradığı ve parayı aldığını söylediği öğrenildi.

Mecbur kaldı

Eşinin İstanbul’da bulunan akrabaları ve ortaklarına parayı götüreceğini söyleyen S.A., ifadesinin devamında eşinin İ.S. adlı kişiye böyle bir şeye mecbur kaldığını, tefecilere bulaştığını, kendini toparlayınca borcunu ödeyeceğini, kimsenin yüzüne bakacak halde olmadığını belirtir mesaj gönderdiğini öğrendiğini söyledi. Eşinin telefonlarına ulaşamadığını söyleyen S.A eşinin hayatından endişe ettiğini belirtti. Polis 1 milyon 300 bin liraya satılan minibüsün parasının büyük bölümüyle ortadan kaybolan Vedat A’yı arıyor.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz