BARO BAŞKANI ZAFER KAZAN: GİDİŞAT İYİ DEĞİL - Sakarya Medyası BARO BAŞKANI ZAFER KAZAN: GİDİŞAT İYİ DEĞİL
Sakarya Medyası

BARO BAŞKANI ZAFER KAZAN: GİDİŞAT İYİ DEĞİL

BARO BAŞKANI ZAFER KAZAN: GİDİŞAT İYİ DEĞİL

CHP Adapazarı İlçe Başkanı İlker Yılmaz’ın ziyaretinde konuşan Sakarya Barosu Başkanı Zafer Kazan, ülkemizin her geçen gün kutuplaştığını belirterek, “Gidişat iyi değil” dedi

Cumhuriyet Halk Partisi Adapazarı İlçe Başkanı Avukat İlker Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri Baro Başkanı Zafer Kazan’ı ziyaret etti. Başkan Kazan ziyarette yaptığı açıklamada, “Hem hukuk alanındaki birikimi hem de gençliğinin enerjisi ile meslektaşım İlker Yılmaz’ın ilimize büyük katkısı olacağına inanıyorum” dedi. Gençlerin Sakarya’nın değişen yüzü olduğunu belirten Başkan Kazan, “Günümüz koşullarında, değişen şartlar karşısında yeni şeyler söylemeye ve bunu gerçekleştirebilmek için güçlü bir iradeye ihtiyaç var. Bu nedenle gençlere ihtiyaç var” dedi.
KUTUPLAŞMA
Ülkenin her geçen gün kutuplaştığına dikkat çeken Başkan Kazan, “Onların dinamizmi ve enerjisi bizlerin birikimleriyle birleşmeli ve yeni ufuklar açmalı. Aksi halde gidişat iyi değil. Her geçen gün daha keskin hatlarla kutuplaşıyor, bölünüyoruz. Oysa yapmamız gereken milletimizi bir arada tutan değerler etrafında kenetlenmek. Vatan gibi, bayrak gibi, Mustafa Kemal Atatürk gibi ve olmazsa olmaz anayasa, hukuk gibi” dedi.
BİRLİKTE YAŞAMAK
Gençlere büyük işler düştüğünü ifade eden Başkan Kazan, “Bu kirli düzenin içinde henüz kirlenmemişken ekip olmayı birlikte çalışmayı öğrenecek ve bizlere öğretecekler! Farklı düşünceler elbet olacak. Konuşacağız, tartışacağız demokrasinin gereğidir bu. Birilerinin bize bir arada yaşayabileceğimizi göstermesi gerekiyor artık. Her geçen gün büyüyen, gençleşen bir Baro olarak gençlerin destekçisi olmaya devam edeceğiz” dedi. Kazan, İlker Yılmaz ve beraberindeki heyete başarılar diledi.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ