SOĞUK: HİZMET EŞİTSİZLİĞİ ANLAYIŞINA BİZDE YER YOK - Sakarya Medyası SOĞUK: HİZMET EŞİTSİZLİĞİ ANLAYIŞINA BİZDE YER YOK
Sakarya Medyası

SOĞUK: HİZMET EŞİTSİZLİĞİ ANLAYIŞINA BİZDE YER YOK

SOĞUK: HİZMET EŞİTSİZLİĞİ ANLAYIŞINA BİZDE YER YOK

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, “En uzaktaki mahallemizde de aynı hizmetin verilmesi için çalışıyoruz. Hizmet eşitsizliği anlayışına bizde yer yok” dedi.

Ferizli Belediyesi’nin mahallelerde düzenlediği ‘halk buluşmaları’ toplantıları devam ediyor. Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Gölkent Mahallesi’nde düzenlenen toplantıda mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Toplantıya belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri, SASKİ ve SEDAŞ yetkilileri, birim müdürleri katıldı. Mahallelilerin talep ve isteklerinin görüşüldüğü toplantıda, yeni projelere de değinildi.
MAHALLELER
Başkan Soğuk, “Hizmeti en iyi şekilde ulaştırırken bir mahalleyi başka bir mahalleden önde tutmak bizim anlayışımızda yok. Öyle ki en merkezi konumdaki mahallemize ne hizmet veriliyorsa en uzaktaki mahallemizde de aynı hizmetin verilmesi için çalışıyoruz. Hizmet eşitsizliği anlayışına bizde yer yok” dedi.
KURSLAR
Meslek edindirme kurslarıyla ilgili de bilgi veren Başkan Ahmet Soğuk, “Sizlere mesleki edindirme kurslarımızla da hizmet ediyoruz. Şu an 8 aktif kursumuz burada devam etmektedir ve talep olduğu sürece bu kurslarımızı devam ettirerek, hizmetinize sunacağız” şeklinde konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ