YILMAZ: 'CHP YERELDE İDDİALI DEĞİL' ALGISINI YIKACAĞIZ - Sakarya Medyası YILMAZ: 'CHP YERELDE İDDİALI DEĞİL' ALGISINI YIKACAĞIZ
Sakarya Medyası

YILMAZ: ‘CHP YERELDE İDDİALI DEĞİL’ ALGISINI YIKACAĞIZ

YILMAZ: ‘CHP YERELDE İDDİALI DEĞİL’ ALGISINI YIKACAĞIZ

CHP Adapazarı İlçe Başkanı İlker Yılmaz, “Yıllardır süregelen ve vatandaşımızda yer etmiş olan ‘CHP yerelde iddialı değil’ algısını yıkacağız” şeklinde konuştu.

CHP Adapazarı İlçe Başkanı İlker Yılmaz, göreve geldikleri günden itibaren planları doğrultusunda çalıştıklarını belirtti. Yılmaz, “Cumhuriyet Halk Partisi Adapazarı İlçe Teşkilatı olarak planlarımız doğrultusunda ilk andan itibaren çalışmalarımıza başladık ve bu şekilde devam edeceğiz” dedi. Parti içerisinde birlik konusunun en önemli konulardan biri olduğunu ifade eden Yılmaz, “Ben bu parti içerisinde en önemli çalışmanın birlik ve beraberlik ruhunun sağlanması olduğunu düşünüyor ve bu partide birlik olarak çalışılabileceğine inanıyorum. Parti içerisindeki eleştiriler elbette olacaktır ancak Cumhuriyet Halk Partisi, birlik olarak çalışabilecek bunu başarabilecek bir partidir” şeklinde konuştu.
SİYASET OKULU
CHP Adapazarı İlçe Teşkilatı olarak CHP Parti Okulu’nda eğitim sağlayacaklarını ifade eden Yılmaz, “Partimiz için çalışmalarımızı en etkili şekilde yapmak istiyoruz. İlk olarak Cumhuriyet Halk Partisi Adapazarı Teşkilat binası içerisinde gençlerin daha çok dikkatini çekecek düzenlemeler yapacak ve ilçe teşkilat binamızın iç dizaynını değiştireceğiz. Ayrıca planlamasını yaptığımız ‘Her sokakta CHP’ çalışmamızla sokaklarda ve mahallelerde Cumhuriyet Halk Partisi’ni temsil edecek arkadaşlarımızı parti okuluna yollayacak ve eğitim alarak bu şekilde çalışmalarımıza başlayacağız” dedi.
SAHAYA İNECEĞİZ
CHP Adapazarı İlçe Teşkilatı olarak planlanan doğrultuda çalışmalarla sahaya ineceklerini belirten İlker Yılmaz, “Vatandaşlarımızın ‘sadece seçim zamanı geliyorsunuz’ diyemeyeceği şekilde çalışacağız. Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanımız Ayça Taşkent’in de ifade ettiği gibi seçim çalışmalarını seçimin ertesi gününden başlatarak çalışacağız” diye konuştu.
FARK KALKACAK
Yaşam kalitesinin zengin ve fakir arasında farksız olması için çalışacaklarını ifade eden Yılmaz, “Şu an insanların kömür ve makarna gibi şeylerle onursuzlaştırılmaya çalışıldığını görüyor ve yaşıyoruz. Biz toplumun bu hale gelmemesi, çalışanların emeğinin karşılığını hakkıyla aldığı, zengin ve fakir arasındaki gelir farkının azaltıldığı ve yaşam kalitesi ile hizmetlere ulaşmakta farkın kalktığı, muhtaç durumda bir tane bile insanın kalmadığı bir toplum hedefiyle çalışıyoruz ve bundan sonrada çalışacağız” şeklinde konuştu.

YEREL BAŞARI
Yerel iktidar ve başarı için gerekli tüm çalışmaları yapacaklarını belirten Yılmaz, “Yıllardır süregelen ve vatandaşımızda yer etmiş olan ‘CHP yerelde iddialı değil’ algısını yıkacağız. Öncelikle Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanımız ve tüm ilçe teşkilatlarımızla gerçekleştireceğimiz çalışmalarımız bu algıyı kesinlikle yıkacak. Cumhuriyet Halk Partisi’nin iddialı olmaması gibi bir düşünce sebebiyle farklı partilere kayan oylarımızı tekrar CHP’ye kazandıracağız” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ