MAHMUT KÖSEMUSUL: EKONOMİDE GÜÇLÜ MARKA OLACAĞIZ - Sakarya Medyası MAHMUT KÖSEMUSUL: EKONOMİDE GÜÇLÜ MARKA OLACAĞIZ
Sakarya Medyası

MAHMUT KÖSEMUSUL: EKONOMİDE GÜÇLÜ MARKA OLACAĞIZ

MAHMUT KÖSEMUSUL: EKONOMİDE GÜÇLÜ MARKA OLACAĞIZ

Toyoya Ceo’su Hiroshi Kato ile bir araya gelen SATSO Başkanı Mahmut Kösemusul, “var olan potansiyelimizi en iyi şekilde değerlendirerek ekonomide güçlü bir marka olacağız” dedi.

Toyota Türkiye CEO’su Hiroshi Kato ve Toyota Kurumsal İlişkiler Müdür Yardımcısı İbrahim Barlık, SATSO’yu ziyaret ederek yönetim kurulu ile bir araya geldi. Önümüzdeki günlerde tanıtımı yapılacak yeni Toyota modeli ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Toyota CEO’su Kato, dünya otomotiv sektöründeki değişikliklere de değindi. Kato, Sakarya’nın otomotiv yan sanayi adına hafif metal ve pil üreterek dünya otomotiv üretim endüstrisine katkı sağlayabileceğini ve bunun ihracata yönelik ciddi bir hamle olacağını dile getirdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren SATSO Başkanı Mahmut Kösemusul, Toyota’nın Sakarya ve ülke ekonomisi adına ciddi bir değer olduğunu ifade etti.
İŞBİRLİĞİ
Kösemusul, “Sakarya, ekonomide belli hedefleri ve değerleri olan bir ildir. İş dünyası olarak bu hedeflere kaliteli üretim ve nitelikli istihdam doğrultusunda ilerlemeye gayret ediyoruz. Otomotiv ana ve yan sanayi açısından var olan potansiyelimizi en iyi şekilde değerlendirerek ekonomide güçlü bir marka olacağız. Sakarya sadece sanayi değil tarım ve turizm anlamında da önemli bir yere sahip. Bu anlamda otomotiv sektörü ve çevreye duyarlı prensibi ile Toyota bizim için çok önemlidir. Toyota ile her türlü işbirliğine hazır olduğumuzu belirtir sorunlar çerçevesinde çözüm ortağı olacağımızı temin ederim” dedi.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ