Pasta kursuna yoğun ilgi - Sakarya Medyası Pasta kursuna yoğun ilgi
Sakarya Medyası

Pasta kursuna yoğun ilgi

Pasta kursuna yoğun ilgi

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, Karasu Gençlik Merkezi’nde (KARGEM) açılan pasta kursunu ziyaret etti. Önlük takan Başkan İspiroğlu, yufka açıp, börek yaptı.

ÖZGÜVENLERİ ARTIYOR

Karasu Belediyesi tarafından açılan Pasta Kursu, Karasulu ev hanımları tarafından yoğun ilgi görüyor. Eşlerine ve çocuklarına güzel pasta, kek, kurabiye ve börekler yapmak amacıyla kursa katılan bayanlar, hem el becerilerini geliştiriyor, hem de eğleniyor. Kursa gelen ev hanımları hocaları nezaretinde yaş pasta, kek kurabiyenin en lezzetli şekilde yapımını öğrenerek, özgüvenlerini arttırıyor.

BAŞKAN PASTA HAMURU HAZIRLADI

Karasu’da yaşayan tüm vatandaşlarımızın,sanat, kültür ve sporyapmalarını istiyorum ’diyen Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, (KARGEM) de yaş pasta yapım kursunda merdaneyle hamur açtı. KARGEM kurs merkezinde düzenlenen yaş pasta yapımı kursunu ziyaret eden Başkan İspiroğlu, KARGEM Müdürü Fatma Tatlı’dan yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Kursa katılan kadınların hamur açtığını gören Başkan İspiroğlu, ellerini dezenfekte ettikten sonra usta önlüğünü giydi ve merdane ile pasta hamuru hazırladı.

KADINLARDAN TAM NOT

Yaş pasta yapım kursuna katılan bayanların bakışları arasında hamur açmada hünerlerini sergileyen Başkan İspiroğlu, kursa katılan kadınlardan tam not aldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ