'Sakaryalılar yobaz' sözünü affetmedi!.. - Sakarya Medyası 'Sakaryalılar yobaz' sözünü affetmedi!..
Sakarya Medyası

‘Sakaryalılar yobaz’ sözünü affetmedi!..

‘Sakaryalılar yobaz’ sözünü affetmedi!..

Vali Hüseyin Avni Coş, kendisinin Sakarya’ya atandığı haberlerine internet üzerinden yaptığı yorumda “Sakarya Yobaz zihniyetin kalesidir” diyen şahıs hakkında Sakaryalılara hakaret ettiği için suç duyurusunda bulundu.

Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, kendisinin Sakarya’ya atanmasının ardından internet üzerinden hakaret eden şahıs hakkında suç duyurusunda bulundu. Suç duyurusunun en dikkat çeken ayrıntısı ise Vali Coş’un Sakaryalılara ve şahsına hakaret edildiği iddiası oldu.

YOBAZ İDDİASI
Alınan bilgilere göre A.E. isimli kadın Coş’un Sakarya’ya atandığı haberde “Sakarya Yobaz zihniyetin kalesidir” diyerek yorumun geri kalanında da Vali Coş’a hakaret etti. Yorum üzerine Vali Coş avukatları nezninde gerekli işlemi başlatarak suç duyurusunda bulundu.

CEZA İSTEMİ
Sakarya’da ikamet ettiği öğrenilen A.E.’nin “Sakarya Yobaz zihniyetin kalesidir” diyerek Sakaryalılara ve yorumun geri kalanında Vali Coş’a hakaret ettiği iddiası Adana Cumhuriyet Savcılığı tarafından kabul edilerek şahıs hakkında 2 yıla kadar hapis cezası istendi.

SakaryaHalk Gazetesi

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ