BAŞKAN İSPİROĞLU: KARASU ZABITASI HALK İÇİN ÇALIŞIYOR - Sakarya Medyası BAŞKAN İSPİROĞLU: KARASU ZABITASI HALK İÇİN ÇALIŞIYOR
Sakarya Medyası

BAŞKAN İSPİROĞLU: KARASU ZABITASI HALK İÇİN ÇALIŞIYOR

BAŞKAN İSPİROĞLU: KARASU ZABITASI HALK İÇİN ÇALIŞIYOR

Karasu Belediyesi, Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Karasu Kapalı Pazar Yerinde rutin denetimlerini yaparak, ürünlerin fiyat etiketlerini, son tüketim tarihlerini ve tartı ayarlarını kontrol etti.

Karasu Belediyesi, Kapalı Pazar Yerinde rutin denetimlerini yaparak, kurallara uymayan esnaflar hakkında tutanaklar tutarak vatandaşlarımızın kaliteli, uygun ve güvenli alışveriş yapmaları için denetimlerin aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda belediye ekipleri Pazar yerlerinde denetim çalışmalarına ağırlık verdi.
ÖNEMLİ KONU
Halkın, gönül rahatlığıyla alış veriş yapabilmesi için, Kapalı Pazar Yerinin sürekli kontrol edildiğini dile getiren Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu: “Vatandaşlarımızın herhangi bir haksızlığa uğramaması için hijyen ve ürünlerin saklama koşullarını titizlikle kontrol ediyoruz. Vatandaşlarımızın aldığı ürünlerin sağlıklı olması, bizim için önem arz ediyor” dedi. “Fiyatların yanı sıra pazarda satılan gıda ürünlerinin tazeliğini ve saklama koşullarını sürekli kontrol ediyoruz” şeklinde açıklamasına devam eden İspiroğlu, “Vatandaşlarımızın huzur, ferah ve güvenilir alışveriş yapmalarını sağlamak için tüm gayretlerimizi gösteriyoruz” diyerek bilgi verdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ