BTP SAKARYA TEŞKİLATI KONGREYE GİDİYOR - Sakarya Medyası BTP SAKARYA TEŞKİLATI KONGREYE GİDİYOR
Sakarya Medyası

BTP SAKARYA TEŞKİLATI KONGREYE GİDİYOR

BTP SAKARYA TEŞKİLATI KONGREYE GİDİYOR

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Sakarya il teşkilatı, olağan kongre sürecini erenler ilçesiyle start verdi.

21 şubat 2016 Pazar günü yapılan BTP erenler ilçe kongresinde, ilçe başkanlığına Mahir Tokat seçildi.

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP)Erenler ilçe başkanı Mahir Tokat’ın yanı sıra, yönetim kuruluna ise, Hakan babacan, Celal Aydın, Samet Kaplan, Sacide Sak ve Merve Kaplan getirildi.

Kongrenin dilek ve temenni bölümünde ise söz alan, BTP Erenler ilçe başkanı Mahir Tokat, başta Sakarya yerel medyası olmak üzere,

BTP bölge başkanı Mehmet Garacoğlu, BTP il müfettişi Bahri Boz, BTP Sakarya İl başkanı Mehmet Sağlam, ve kendisini yalnız bırakmayan tüm BTP Sakarya teşkilatına çok çok teşekkür ederek, katılımlarından dolayı memnuniyetini dile getirdi.

BTP Erenler ilçe başkanı Mahir Tokat, vatanımızın ve milletimizin çok kötü günlerden geçtiğini dile getirerek, İlim adına, tarih ve medeniyet adına, inanç adına, insanlık ve siyaset adına yapılan uyarıları dikkate almadığımız müddetçe, millet olarak, türlü türlü felâketleri, bölünme ve parçalanmaları, en sonunda ise tarih sahnesinden yok oluşu yaşarız’ki, Allah muhafaza buyursun, bir daha da belimizi doğrultamayız. Dedi.

Sayın Tokat, son olarak sizlerin huzurunda, yönetim kurulum adına söz veriyorum’ki, Genel Başkanımız Prof. Dr. Haydar Baş beyin ve partimizin görüşlerini, Erenler ilçemizde, kapı kapı, ev ev, hane hane gezip anlatacağız ve milletimizi ayıktıracağız, dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ