Başkanı Toçoğlu Taraklı'da - Sakarya Medyası Başkanı Toçoğlu Taraklı'da
Sakarya Medyası

Başkanı Toçoğlu Taraklı’da

Başkanı Toçoğlu Taraklı’da

Büyükşehir belediye başkanı Zeki Toçoğlu bir takım ziyaretler için, Sakarya’nın tarihi evleriyle ünlü Taraklı ilçesini ziyaret etti.

Belediye başkanı Tacettin Özkaraman ve meclis üyeleriyle yapımı devam eden yeni meydan çalışmalarını inceleyen Başkan Toçoğlu, öğle namazını tarihi Yunuspaşa camiinde kıldıktan sonra, belediye konuk evinde öğle yemeği ikramına katılan Başkan Toçoğlu,’’ Toçoğlu, “Taraklımıza yaklaşık 2 milyonluk bir yaşam alanı inşa ediyoruz. Şehrimize yeni yaşam alanları, meydanlar, parklar kazandırma hususunda bugüne kadar birbirinden önemli çalışmaları hayata geçirdik. İlçelerimize yeni buluşma alanları inşa etmek için yeni projelerimizde de hazırlıklarımız sürüyor. İnşallah Taraklı’da başlattığımız meydan çalışmalarını kısa süre içerisinde tamamlayacağız diyen Toçoğlu, asfalt çalışmaları hakkında da açıklamalarda bulundu.

Yaklaşık 1 milyonluk yatırımla 6,5 kilometre içmesuyu hattı inşa edilmiş ve Taraklı ilçe merkezi ile Yenidoğan Mahallesi’nin içmesuyu ihtiyacı karşılanmıştır. Diyen Toçoğlu,’’3 milyonluk kanalizasyon yatırımında da sona gelinmiştir. Kısa süre içerisinde tamamlanması hedeflenen çalışmaların ardından ilçe güzergâhlarında asfalt çalışması başlatılacaktır ‘’dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ