Judocuya Başkan’dan Moral - Sakarya Medyası Judocuya Başkan’dan Moral
Sakarya Medyası

Judocuya Başkan’dan Moral

Judocuya Başkan’dan Moral
  • Spor
  • 25 Şubat 2016

“Spor, hayata tutunmanın bir dalıdır” diyen Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu: “Fiziken ve beynen zinde olmanın yolunun spor olduğuna inanırım. Hayatımızın her evresinde sporla iç içe olmalıyız” dedi.

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, Türkiye Judo Federasyonu’nun Sakarya’da düzenlediği, Gençler Türkiye Şampiyonasında dereceye girip, ilçemizi en iyi şekilde temsil ederek 3. olan Yusuf Barbaros Aksoy’a altın hediye etti. İspiroğlu; genç sporcuya bundan sonrada destek sözü vererek başarılarının devamını diledi.

Yapılan her sporun ve kültürel faaliyetin sonuna kadar destekçisi olacağını vurgulayan Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu: “ Belediyemizin Judo Takımı her yıl başarılarla ilçemize dönüyor. Gençlerimizin bu tür faaliyetler içerisinde yer alması hoşnut bir durum. Barbaros kardeşimiz Gençler kategorisinde Türkiye 3. sü olarak ilçemize döndü. Bizler de sporcularımızın mutluluğunu ödüllendirerek paylaşmak istedik. Sporcumuzu tebrik eder ve hayatında başarılar dilerim.” dedi.

“İspiroğlu’na Teşekkür”

Müsabakalar hakkında açıklama yapan Karasu Belediyesi, Judo Takımı Sporcusu Yusuf Barbaros Aksoy: “Türkiye Judo Federasyonu’nun Sakarya’da düzenlediği, Gençler Türkiye Şampiyonasında 3. olarak madalya kazandım. 7 Mart’ta Antalya’da yapılacak olan Ümitler Avrupa kupasına katılacağım. Benim için en önemlisi olan Olimpiyatlar hazırlık kampına davet edildim. Samsun’da düzenlenecek olan Olimpiyat oyunları kampı geleceğim için büyük önem arz ediyor. En iyi şekilde değerlendirmeyi umuyorum. Ben Karasu Belediyesinin bir sporcusuyum. Bugünlere gelmemde desteği olan, yardımlarını bizden esirgemeyen ve her an yanımda hissettiğim Belediye Başkanımız Sayın Mehmet İspiroğlu’na teşekkürü bir borç bilirim” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ