Rektör Elmas ‘Kazananlar' Konferansı’nda - Sakarya Medyası Rektör Elmas ‘Kazananlar' Konferansı’nda
Sakarya Medyası

Rektör Elmas ‘Kazananlar’ Konferansı’nda

Rektör Elmas ‘Kazananlar’ Konferansı’nda

Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas, Avrupa ve Türkiye Mükemmellik Ödülü’nü kazanmış kuruluşları bir araya getiren “KalDer EFQM Kazananlar Konferansı (WINCO)”na katıldı.

İstanbul Deniz Müzesi’nde gerçekleştirilen ve Avrupa’da 35 ülkede 40 bin işletmenin kullandığı ‘EFQM Mükemmellik Modeli’ni uygulayan, Türkiye’de ve Avrupa’da ödül almış kuruluşların yer aldığı etkinlikte, en başarılı örneklerin paylaşıldığı bir öğrenim ortamı sağlandı.

TECRBÜLERİ PAYLAŞTI

Türkiye Mükemmellik Büyük Ödülü’nü kazanan Sakarya Üniversitesi’nin ödül süreciyle ilgili tecrübelerini paylaşan Rektör Elmas, eğitim-öğretimde akreditasyon çalışmalarına devam ettiklerini, kurumsal değerlendirmeyle ilgili çalışmalar yaparak bir sistem oluşturduklarını ve bütünleşik bilişim sistemiyle bu sistemi desteklediklerini anlattı.

SABİS

Sakarya Üniversitesi Bilgi Sistemi’yle (SABİS) üniversite ile ilgili bir bilgi edinilmek istendiğinde sonuçları anlık olarak görülebildiğini vurgulayan Rektör Elmas, uluslararası yayın sayısı, öğrenci sayısı gibi bilgilere web tabanlı olarak anlık ulaşılabildiğini ifade etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ