Vali Hüseyin Avni COŞ “Orta hasarlı binaları Resen Yıkarız” - Sakarya Medyası Vali Hüseyin Avni COŞ “Orta hasarlı binaları Resen Yıkarız”
Sakarya Medyası

Vali Hüseyin Avni COŞ “Orta hasarlı binaları Resen Yıkarız”

Vali Hüseyin Avni COŞ “Orta hasarlı binaları Resen Yıkarız”

Sakarya Valisi Hüseyin Avni COŞ” Bina sakinleri üzerlerine düşeni yapmazsa Devlet olarak gereğini yapacağız.”

Habervole Genel Yayın Yönetmeni Fehmi DUMAN IN, 17 Ağustos 1999 depremi sonrasında bir türlü yıkılmayan orta hasarlı binalar büyük tehlike oluşturuyor. Makyajlanıp vatandaşın kullanımına sunuluş Felaket gelmeden ne yapılıyor,ne yapılacak sorusuna?

Vali Hüseyin Avni COŞ  “Orta hasarlı binaları Resen Yıkarız”

deprem (1)

Belediye bina sakinleri ile görüşüp yıkımı gerçekleştirmeliler

Sakarya Valisi Hüseyin Avni COŞ”Belediyenin bina sakinleri ile görüşüp yıkımı gerçekleştirmeliler.Tebligatlar yapıldığına göre Tüm taraflar üzerlerine düşeni yapmalılar.

Tebligatlar yapıldı. Belediye bina sakinleri ile görüşüp sonuçlandırmalarını sağlayacaz. Onlarında geçmişteki acılardan ders alıp vervasızlıktan kutuplaşmalar hem kendilerini ve sevdiklerini hayatlarını riske atmamalar ilmin yol göstericiliğinde verilen tedbirleri ve gereken işleri yapmaya yardımcı olmaları lazım bu kardeşlerimizin bu konularda belediyelerimize yardımcı olmalarını istiyorum.

VALİ54

17-agustos-depremi928519612

Resen Yıkım Dönemine giriyoruz

Şu anda kış şartlarını yaşıyoruz.Üzerlerine düşeni yapmazlarsa onların isteğine bakmadan onları keyifleri yerine gelmesini düşünmeden beklemeden resen de olsa kamu yönetimi olarak işlemlerin başlaması zorlada olsa tamamlanması için devreye koyacağız. Bina sakinleri üzerlerine düşeni yapmazsa Devlet olarak gereğini yapacağız.”dedi

17agustoskurbanlariun7

17agustoskurbanlariun8

17agustoskurbanlariun11

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ