AKP SERDİVAN'DA HEDEF DAHA ÇOK ÜYE YAPMAK - Sakarya Medyası AKP SERDİVAN'DA HEDEF DAHA ÇOK ÜYE YAPMAK
Sakarya Medyası

AKP SERDİVAN’DA HEDEF DAHA ÇOK ÜYE YAPMAK

AKP SERDİVAN’DA HEDEF DAHA ÇOK ÜYE YAPMAK

AKP Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik, “Genel Merkezimiz, teşkilatlardan seçmen sayının en az yüzde 25’inin üye yapılmasını istiyor. Biraz daha gayretli bir çalışma ile bu oranı çok rahat geçeceğimize inanıyorum” dedi.

AKP Serdivan İlçe Teşkilatı’nın 37. Danışma Meclisi, Serdivan Belediyesi Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantıya Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, İlçe Başkanı Osman Çelik, Kadın Kolları, Gençlik Kolları yöneticileri ve partililer katıldı. AKP İlçe Başkanı Çelik, danışma meclisinde yaptığı konuşmada faaliyetlerle ilgili bilgi vererek, “Üye güncelleme çalışmalarımız devam ediyor. Genel Merkezimiz, teşkilatlardan seçmen sayının en az yüzde 25’inin üye yapılmasını istiyor. Bizim üye sayımız Serdivan’daki seçmen sayısının yüzde 23’üne tekabül ediyor. Biraz daha gayretli bir çalışma ile bu oranı çok rahat geçeceğimize inanıyorum” dedi.
ÇALIŞMA KAMPI
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun ilçe başkanlarıyla yaptığı çalışma kampına da değinen Çelik, “İlçelerimiz siyasi anlamda ve yerel hizmetler bakımından masaya yatırıldı. İlimizde ve ilçelerimizde alınan seçim sonuçlarının analiz edildiği ve güncel gelişmelerin değerlendirildiği toplantının çok yararlı olduğunu düşünüyorum” dedi. Toplantıda söz alan Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar ise belediye çalışmaları ile ilgili partilileri bilgilendirdi.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ