Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Sakarya il teşkilatı, olağan kongre sürecine, Serdivan ilçesiyle devam ediyor. - Sakarya Medyası Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Sakarya il teşkilatı, olağan kongre sürecine, Serdivan ilçesiyle devam ediyor.
Sakarya Medyası

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Sakarya il teşkilatı, olağan kongre sürecine, Serdivan ilçesiyle devam ediyor.

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Sakarya il teşkilatı, olağan kongre sürecine, Serdivan ilçesiyle devam ediyor.

28 şubat 2016 Pazar günü yapılan BTP Serdivan ilçe kongresinde, ilçe başkanlığına Davut Nişancı seçildi.

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Serdivan ilçe başkanı Davut Nişancı ile birlikte, yönetim kuruluna ise, Suat Bel, Ömer Çapoğlu, Ali Güler, H, Hüsetim Özcan ve Fuat Bel getirildi.

btp5

Kongrenin dilek ve temenni bölümünde söz alan, BTP Serdivan ilçe başkanı Davut Nişancı, başta Sakarya yerel medyası olmak üzere,

BTP bölge başkanı Mehmet Garacoğlu, BTP il müfettişi Bahri Boz, BTP Sakarya İl başkanı Mehmet Sağlam ve kendisini yalnız bırakmayan BTP Sakarya teşkilatına teşekkür ederek, katılımlarından dolayı memnuniyetini dile getirdi.

BTP SAKARYA TEŞKİLATI KONGREYE GİDİYOR

BTP Serdivan ilçe başkanı Davut Nişancı, ülkemizin doğusunda büyük oyun oynanıyor.

Bugün Güneydoğu illerimizde yaşadığımız terör olayları, özerklik-öz yönetim talepleri ile federatif yapının tepesine oturtulmak istenen başkanlık sistemini getirilecek, anayasal değişiklikler ilede hukuki çerçeve tamamlanacaktır.

Artık Türkiye fiili ve hukuki bölünme sürecine sokulmuştur.

AKP iktidarının, BOP gereği en önemli ev ödevi bu olsa gerektir.

Ana sorumlu ise milletin kendisi olacaktır.

Millet suçlu ilan edilecektir. Milletin seçtiği vekiller ile anayasa değişikliği yapılacak veya referandum yoluyla başkanlık sistemine geçilecek, ülke bölünecektir.

30 sene öncesinden “Birlik ve beraberliğin zarureti ve temin yolları” konferanslarıyla il il-ilçe ilçe demir çarıkları ile dolaşan, Milli ve Dini Bütünlüğümüze yönelik tehditleri kitaplık çapta ele alan,

Dinlerarası Diyalog fitnesine ve aktörlerine karşı milleti uyaran, “Hedef Türkiye’dir” uyarısını ısrarla sürdüren Prof. Dr. Haydar BAŞ’ın hakkını teslim etmek gerekmektedir.

BTP lideri “Kürdistan kılıfı ile, asıl hedef Büyük İsrail Devletini kurmaktır” demiştir ve bugün Irak ve Suriye’den sonra Türkiye ve İran bu sarmalın içine sokulmuştur.

komşu ülkelerde sürdürülen kirli savaş bize yönelmiştir: korkarım ki artık Türkiye savaşı başlamıştır.

BTP Serdivan ilçe başkanı Davut Nişancı, BTP kadroları olarak bizler, hukuk çerçevesinde bu kirli oyunu bozmak için, son nefesimize kadar çalışacağız, çalışacağın, çalışacağız diyerek tüm katılımcılara teşekkür ederek sözlerini tamamladı…

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ