Her Ay Bir Değer Din Gönüllüleriyle Buluşuyor - Sakarya Medyası Her Ay Bir Değer Din Gönüllüleriyle Buluşuyor
Sakarya Medyası

Her Ay Bir Değer Din Gönüllüleriyle Buluşuyor

Her Ay Bir Değer Din Gönüllüleriyle Buluşuyor

Sakarya Müftülüğü’nün Sakarya genelinde görev yapan Din Görevlileri ve Kur’an Kursu öğreticilerine yönelik organize ettiği Konferans Programı, yoğun bir katılımla Serdivan Belediyesi Kongre Merkezi’nde yapıldı.

Programa; Marmara Üniversitesi Em. Öğretim Üyesi Doç. Dr. Emin Işık konuk olarak katılarak konferans verdi. Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan Konferans Programında Sakarya Müftüsü İlyas Serenli bir açılış konuşması gerçekleştirdi.

Daha sonra ise Programa konuşmacı olarak katılan Marmara Üniversitesi Em. Öğretim Üyesi Doç. Dr. Emin Işık, salonun tamamını dolduran Kur’an Kursu Öğreticileri ve Din Görevlilerine “Nurettin Topçu, Hayatı ve Fikirleri” konulu bir konferans verdi.

Gerçekleştirilen Konferans programının sonunda günün anısına Marmara Üniversitesi Em. Öğretim Üyesi Doç. Dr. Emin Işık’a çiçek takdim edildi.

Din gönüllülerinin büyük ilgi gösterdiği ve Prof. Dr. Yusuf Ziya Kavakçı’nın da teşrif ettiği Konferans Programına; Sakarya il müftü yardımcıları, ilçe müftüleri, Sakarya genelinde görev yapan din görevlileri ve Kur’an kursu öğreticileri katıldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ