MEHMET İSPİROĞLU İLE CEVAT KESER BİRARAYA GELDİ - Sakarya Medyası MEHMET İSPİROĞLU İLE CEVAT KESER BİRARAYA GELDİ
Sakarya Medyası

MEHMET İSPİROĞLU İLE CEVAT KESER BİRARAYA GELDİ

MEHMET İSPİROĞLU İLE CEVAT KESER BİRARAYA GELDİ

Karasu’da bir araya gelen Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser ve Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, birbirlerinden övgü dolu sözlerle bahsetti.

ZİYARET
Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser, Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’nu ziyaret etti. İspiroğlu’ndan övgü dolu sözlerle bahseden Keser, “Başkanımızın yapmış olduğu çalışmaları yakından takip ediyorum. Karasu güzel bir ilçe, yaşanacak bir yer. Ama Sakarya ilimiz de çok güzel bir kent. Karasu, ülkemizin en güzel köşelerinden bir tanesi. İnşallah ilerleyen yıllarda da aynı güzelliğini koruyup tüm dünyaca tanınan bir ilçe olur” şeklinde konuştu.
HAZIRIZ
Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Pamukova belediye başkanımız sayın Cevat Keser’i, bir nevi değerli meslektaşımı Karasu’da görmekten mutlu oldum. Bizler ülkemiz için varız, halkımız için çalışıyoruz. Türkiye’nin her yerinde, her görevi yapmaya hazırız. Ülkemizin her yeri ayrı bir cennettir. Değerli başkanımızın Pamukova’ya yapmış olduğu hizmetler büyük ve tartışılmazdır. Kendisine başarılarının devamını diliyorum” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ