Şampiyon sporculara Başkan'dan ödül - Sakarya Medyası Şampiyon sporculara Başkan'dan ödül
Sakarya Medyası

Şampiyon sporculara Başkan’dan ödül

Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan; Adnan Bak ve Duygu Kar’ın çalıştırdığı Badminton Sakarya şampiyonu ve aralarında Türkiye şampiyonlarının da bulunduğu Akyazı Badminton takımını ödüllendirdi.

Şampiyon sporculara Başkan’dan ödül

 

Şampiyon Badminton takımı, Antrenörleri ve velileri ile birlikte kabul eden Başkan Hasan Akcan takım oyuncularını tek tek tebrik ederek bu başarılarını çok çalışarak devam ettirmelerini ve Akyazı’nın sesini Türkiye’ye duyurmalarını istedi. Takım Antrenörleri Adnan Bak ve Duygu Kar’ı da tebrik eden Başkan Akcan bu başarının uzun vadeli meşakkatli bir çalışmanın ürünü olduğunu bildiklerini bunu devam ettirmek için kendisine düşen ne ise destek vereceğini söyledi.

Öğrenci olan sporcuları karneleri ile birlikte isteyen Başkan Akcan öğrencilerin karnelerini tek tek inceledi. Karnelerle birlikte teşekkür ve takdirnameleri de görünce mutluluğu bir kat daha artan Başkan Akcan; “İşte benim istediğim sporcu böyle olmalı. Sporda başarı derslerde de başarı biz bunu istiyoruz”, Dedi…

 

Antrenör Adnan Bak kendilerine daha iyi çalışma ortamı sağlanması gerektiğini belirterek başarı için mutlaka bir salon gerektiğini, bu konuda Başkan Akcan’dan gerekli yardımları istediklerini belirtti.

 

Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan; bir salon yapılabilmesi için imkânlarımızı seferber edip elimizden geleni yapacağız diyerek, şampiyon takım öğrencilerini ödüllendirdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
sanalbasin.com üyesidir