Evet Oyları Yükseldikçe Çıldırıyorlar - Sakarya Medyası Evet Oyları Yükseldikçe Çıldırıyorlar
Sakarya Medyası

Evet Oyları Yükseldikçe Çıldırıyorlar

Evet Oyları Yükseldikçe Çıldırıyorlar

Kadın Kollarının Söğütlü’de düzenlediği buluşma programında CHP İl Başkanı Ayça Taşkent’e cevap veren AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç “Acaba kendisi 18 maddeyi okudu mu? Ben okuduğuna inanmıyorum. Bu maddeleri okumuş olsaydı evet derdi. Rabbime şükürler olsun ki evet oyları her geçen gün biraz daha yükseliyor. Yükseldikçe de çıldırıyorlar.” dedi.

AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, Kadın Kollarının referandum çalışmaları kapsamında Söğütlü’de düzenlediği programa katıldı. Söğütlü ilçe kadın kolları üyeleri ile bir araya gelinen programa İl Başkanı Kılıç’ın yanı sıra AK Parti Sakarya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, AK Parti Söğütlü İlçe Başkanı Adem Fidan, Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç ve AK Parti Söğütlü İlçe Kadın Kolları Başkanı Çiğdem Başkan katıldı.

 

Haftalık 500-600 Program

Kadın Kolları buluşmasında referandum çalışmalarının tüm hızıyla sürdüğünü belirten AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, “16 Nisan’da yapılacak olan referandumu vatandaşlarımıza madde madde anlatmak için yaklaşık iki aydır sahada çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kadın kollarımız kapı kapı dolaşıp 18 maddeyi anlatıyor. Gençlik kollarımız genç kürsü adlı programda gençlerimize maddeyi soru-cevaplı anlatıyor. Ana kademelerimiz, milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız ile ilçe ilçe, köy köy, mahalle mahalle dolaşıp referandum maddelerini tek tek anlatıyoruz. Şu an haftalık ortalama 500-600 program yapıyoruz. Gece gündüz çalışan AK kadrolara teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

 

“Taşkent Maddeleri Okudu mu?”

Konuşmasının devamında Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Başkanı Ayça Taşkent’in kendisi hakkında yaptığı açıklamaya cevap veren Başkan Kılıç, “Birileri çıkmış bize diyor ki sadece CHP ile uğraşıyorlar. Evet’i anlatamıyorlar. El insaf diyorum. Şimdi ben CHP İl Başkanı Ayça Taşkent’e soruyorum; Acaba kendisi 18 maddeyi okudu mu? Ben okuduğuna inanmıyorum. Bu maddeleri okumuş olsaydı evet derdi. Rabbime şükürler olsun ki evet oyları her geçen gün biraz daha yükseliyor. Yükseldikçe de çıldırıyorlar.” İfadelerini kulandı.

 

“AK Parti Milletin Partisidir”

CHP’li idarecilerin her icraate karşı çıktığını ifade eden Fevzi Kılıç konuşmasının devamında şunları söyledi; Kendilerinin bu zamana kadar hiç bir icraatı olmadığı için köprüye hayır, üçüncü havalimanına hayır, Kanal İstanbul’a hayır, Avrasya Tüneline hayır, daha bir çok örnek verebiliriz. Ama artık milletimizi kandıramayacaksınız. AK Parti kurulduğu günden beri milletimize hiç yalan söylemedi, tutamayacağı ve yapamayacağı hiç bir söz vermedi. Çünkü AK Parti milletin partisidir. 17 Nisan sabahı güçlü bir Türkiye, güçlü bir Cumhurbaşkanı olacak ve mazlumların, mağdurların haklarını savunacak, Dünya 5’ten büyüktür diye daha güçlü bir şekilde söyleyecektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ