TÜRSAB Yedigöller’de Sakaryalı Serdar Sarı; 2. Başkan oldu - Sakarya Medyası TÜRSAB Yedigöller’de Sakaryalı Serdar Sarı; 2. Başkan oldu
Sakarya Medyası

TÜRSAB Yedigöller’de Sakaryalı Serdar Sarı; 2. Başkan oldu

TÜRSAB Yedigöller Bölge Yönetim Kurulu’nun Yeni Yönetimi belli oldu. Aytekin Şahinbaş’ın başkan seçildiği Yönetim’de Sakarya Turizm Platformu Başkanı Serdar Sarı; 2. Başkan oldu.

TÜRSAB Yedigöller’de Sakaryalı Serdar Sarı; 2. Başkan oldu

TÜRSAB’a bağlı olarak;  Zonguldak, Sakarya, Bolu, Kocaeli, Düzce illerinde hizmet veren Seyahat Acentaları’nın, 1618 sayılı yasa Seyahat Acentaları Birliği’nin tüzüğü gereği oluşturan Yedigöller Bölge Yönetim Kurulu’nun Yönetimi; yaptığı toplantı yeniden görev taksimi yaptı. Aytekin Şahinbaş’ın TÜRSAB Yedigöller Bölge Yürütme Kurulu Başkan olduğu görev dağılımında; Sakarya Turizm Platformu Başkanı ve Lisa Tur (Giba Tur) Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Sarı ise 2. Başkan oldu.

Sakaryalı diğer bir isem ise Tafi Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bakırtaş’ta yeni yönetime girerken Yeni Yönetim Kurulu ise Genel Sekreter Adnan Turan, Sayman Üye Hızır Fatih Sarıoğlu, Kaçak Turlarla Mücadele ve Komiteler Sorumlusu Yusuf Taşhan, Cafer Kurt, İsmail Malkoç ve Levent Yüzgeç’ten oluştu. Turizme yönelik yaptığı başarılı çalışmalarıyla adından sıkça söz ettiren Serdar Sarı; Yedigöller Bölge Yönetim Kurulu’nun 2. Başkanı olarak, başta Sakarya olmak üzere bağlı bulunan diğer illere de hizmet edecek. Sarı TÜRSAB Genel Başkanı Başaran Ulusoy ile turizminde birçok başarılara imza atarak, Türkiye’nin yabancılara daha çok tanıtılması noktasında da büyük projeleri olduğunu da dile getirdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ