Başkan İspiroğlu Mahalle Ziyaretlerinde - Sakarya Medyası Başkan İspiroğlu Mahalle Ziyaretlerinde
Sakarya Medyası

Başkan İspiroğlu Mahalle Ziyaretlerinde

Başkan İspiroğlu Mahalle Ziyaretlerinde

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ni ve 16 Nisan’da gerçekleştirilecek halk oylamasında sunulacak maddelerin içeriğini anlatmak üzere Karasu Hürriyet Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

 

“16 Nisan’da bütün hemşerilerimiz sandıklara giderek Türkiye’nin güçlenmesinden ve istikrarından taraf oylama yapacaktır” diyen Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu; “16 Nisan’daki halk oylaması, ülkemizin gerçek söz sahibinin Milletimiz olduğunu göstermek için tarihi bir fırsattır. Eminim ki; Milletimiz Türkiye’nin güçlenmesi ve istikrarından taraf olacaktır. O gün sandıklara giderek, bu ülkenin gerçek söz sahiplerinin Millet olduğunu, kararın da, yetkinin de Millette olduğunu ve asla bölünmez birlik ve beraberliğe sahip olduğumuzu gösterme günüdür” dedi.

“Milletimizin, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne büyük oranda “EVET” yönünde karar vereceğinden eminiz” diyen Başkan İspiroğlu, açıklamalarında şu ifadelere yer verdi; “Böylesi önemli bir konuda hepimizin çevresini, yakınlarını ve akrabalarını “EVET” demeye ikna etmesi gerekiyor. Çünkü bu tarihi dönemeçte bir oy bile çok kıymetlidir. Bizler siyasiler olarak mahallelerimizi geziyor, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ni maddeleriyle birlikte anlatıyoruz. Özellikle kararsız kalan vatandaşlarımız bilmelidir ki; bu sistem Ülkemizin gençleşmesine, daha çabuk kararlar almasına ve her zaman genç kalmasına sebep olacaktır” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ