JUDO YILDIZLAR TÜRKİYE 3.SÜ AKYAZILI ZEYNEP SERRA ÜSTÜN OLDU - Sakarya Medyası JUDO YILDIZLAR TÜRKİYE 3.SÜ AKYAZILI ZEYNEP SERRA ÜSTÜN OLDU
Sakarya Medyası

JUDO YILDIZLAR TÜRKİYE 3.SÜ AKYAZILI ZEYNEP SERRA ÜSTÜN OLDU

1-2 Nisan 2017 tarihlerinde Afyonda yapılan okul sporları Türkiye şampiyonasında Sakarya Akyazı Madanoğlu Okulu öğrencisi Zeynep Serra Üstün 32 kiloda Türkiye 3.’sü oldu.

JUDO YILDIZLAR TÜRKİYE 3.SÜ AKYAZILI ZEYNEP SERRA ÜSTÜN OLDU
  • Spor
  • 03 Nisan 2017

Ödüle ve başarıya doymayan Akyazılı sporcular Akyazı’nın gururu olmaya devam ediyor. Akyazı Belediyesi Judo kulübü sporcusu ve Madanoğlu Okulu öğrencisi Zeynep Serra Üstün önceki gün 01-02 Nisan tarihleri arasında Afyon’da yapılan 2016 -2017 eğitim ve öğretim yılı okul sporları kapsamında Judo Yıldızlar Türkiye şampiyonasında 32 kiloda katıldığı müsabakalarda Türkiye 3.’sü olarak Akyazı’yı gururlandırdı.

Akyazı Belediyesi Judo Kulübü Antrenörü Pınar Batman  “01-02 Nisan 2017 tarihleri arasında Afyonda yapılan okul sporları Türkiye şampiyonasında Sakarya Akyazı Madanoğlu Okulu öğrencisi ve Akyazı Belediyesi Judo Kulübü sporcusu Zeynep Serra Üstün 32 kiloda Türkiye 3.’sü olarak bizleri gururlandırdı. Bu başarıda en az bizler kadar emeği olan ve bize verdiği maddi manevi desteklerden ötürü sayın belediye başkanım Hasan Akcan’a teşekkürlerimi borç bilirim.” dedi.

 

Başkan Akcan’ Zeynep Serra’yı ve Antrenörü Pınar Batman’ı arayarak tebrik etti.

Akyazı Belediyesi sporcularını ve katıldıkları müsabakaları yakından takip eden Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan müsabaka sonuçlarının açıklanmasının ardından Sakarya Akyazı Madanoğlu Okulu öğrencisi ve Akyazı Belediyesi Judo Kulübü sporcusu Zeynep Serra Üstün’ü ve Antrenörü Pınar Batman’ı telefonla arayarak tebrik etti.

 

Başarılı Sporcuya Babasından sürpriz karşılama

Akyazı Esnaf ve Sanatkârlar odası başkanı ve başarılı sporcu Zeynep Serra Üstün’ün babası Emin Üstün başarısından dolayı kızına sürpriz bir karşılama hazırladı. Emin üstün kızı Zeynep Serra için arkadaşları ile birlikte pasta keserek kızının başarısını kutlayarak tebrik etti.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ