“Karasu Belediye Meclisi, Nisan Ayı Toplantısını Gerçekleştirdi” - Sakarya Medyası “Karasu Belediye Meclisi, Nisan Ayı Toplantısını Gerçekleştirdi”
Sakarya Medyası

“Karasu Belediye Meclisi, Nisan Ayı Toplantısını Gerçekleştirdi”

Karasu Belediye Meclisi, 5393 Sayılı Belediye Kanununun 20. Maddesine İstinaden Nisan Ayı Meclis Toplantısını Gerçekleştirdi. Toplantıya, Başkan İspiroğlu, Meclis Üyeleri, Yerel Basın ve Vatandaşlar Katıldı.

“Karasu Belediye Meclisi, Nisan Ayı Toplantısını Gerçekleştirdi”

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu Başkanlığında gerçekleşen Nisan ayı Meclis Toplantısında 10 madde görüşülerek karara bağlandı.

Karasu Belediye meclis salonunda gerçekleştirilen Nisan ayı meclis toplantısına Gündemin maddelerinde yer alan Encümen ve Komisyon üyeleri seçimi yapıldı. Belediye meclisi Encümenliğine; Turan İmamoğlu, Kadir Arslan, Selver Özdemir ve Zehra Abanoz aday oldu. Zehra Abanoz ve Selver Özdemir’in seçilmesiyle birlikte bir gurup Meclis Üyesi salonu terk etti. Yaşanan bu gelişmenin ardından İmar Komisyonu Üyeliği, Tarım Komisyon Üyeliği, Çevre ve Sağlık Komisyon üyeliği, Plan Bütçe Komisyon üyeliği ve Hukuk Komisyon üyeliği seçimi yapıldı.

 

Toplantıda ayrıca 2016 yılı Denetim ve Faaliyet raporları okunarak oy çokluğu ile kabul edildi.

 

Meclis toplantısının sonunda Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu alınan kararların Karasu ve Sakarya için hayırlı olması temennisinde bulunarak Nisan ayı meclis toplantısının kapanışını yaptı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ