Sakarya'nın ilk meydanı "meydan 54" yükselmeye devam ediyor - Sakarya Medyası Sakarya'nın ilk meydanı "meydan 54" yükselmeye devam ediyor
Sakarya Medyası

Sakarya’nın ilk meydanı “meydan 54” yükselmeye devam ediyor

Meydan 54 İzmit bölgesinden gelen hızlı gelişim seyrini güçlü bir ticari yapıyla karşılıyor.

Sakarya’nın ilk meydanı “meydan 54” yükselmeye devam ediyor

E5 üzerinde ulaşım avantajı sağlayan Meydan 54, aynı zamanda Hava ulaşımına ve çevresindeki Toyota, Türk Traktör, BMC gibi önde gelen fabrikalara olan yakınlığıyla ticari beklentilere oldukça cazip koşullar sunuyor.

Meydan 54 hızlı büyüyen Sakarya’nın Alışveriş, sosyal yaşam ve Ticaret ihtiyacını, ferah bir meydan konseptiyle karşılıyor.

Şehrin ilk karma konsept projesi olarak hayata geçirilmekte olan Meydan 54 ticaret merkezinde sosyal donatıların yanı sıra, cafeler, restoranlar, banka şubeleri, 800 araçlık açık, 850 araçlık kapalı olmak üzere 1650 araçlık otoparklar, 51 mağaza, 92 ofis, farklı tiplerde 13 modüler işyeri  restoran ve meydan 54’ün muhtelif yerlerinde franchize büfeler ve kafeler, mescit, oto kuaför, çok amaçlı salon ile işyerinizde meydan ferahlığı yaşatmayı amaçlanıyor.

 

Meydan 54 Erenler projesinde işyeri satışlarına başlandı ve hızla devam ediyor. Projeden yer almak isteyenler için (Sağlam Pazarlama- Mehmet SAĞLAM) satış ofisi, inşaat alanında açılmak üzeredir.

Detaylı bilgi almak isteyenler 0541 484 40 34 numaralı telefonu arayabilirler.

Meydan 54 projesi 1.201 sokak Erenler adresinde yer alıyor, (Elpim arkasında.)

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ