Emniyet Teşkilatı Huzur ve Güvenin Teminatıdır - Sakarya Medyası Emniyet Teşkilatı Huzur ve Güvenin Teminatıdır
Sakarya Medyası

Emniyet Teşkilatı Huzur ve Güvenin Teminatıdır

Emniyet Teşkilatı Huzur ve Güvenin Teminatıdır

AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, 4 ila 10 Nisan tarihleri arasında kutlanan Polis Haftası ve Türk Polis Teşkilatı’nın 172’nci yılı sebebiyle bir açıklama gerçekleştirdi. Başkan Kılıç açıklamasında “Huzur ve güvenin teminatı olan polislerimizin Polis Haftasını ve Emniyet Teşkilatı’nın 172’nci kuruluş yılını en kalbi duygularımla kutluyor ve tüm polislere çalışmalarında başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

Türk Polis Teşkilatının 172. Yılı ve Polis Haftası sebebiyle bir açıklama gerçekleştiren AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, “Polis teşkilatımız, gücünü halktan ve kanunlardan alarak demokratik otoritenin meşru gücünü hakkıyla temsil ediyor. Görevini her zaman fedakarca yerine getiren ve gerektiğinde canını hiçe sayarak görevini yerine getirmekte tereddütte düşmeyen polis teşkilatımız toplumun güven ve takdirini kazanmış, kanunların uygulayıcısı ve koruyucusu olmuştur. 15 Temmuz hain darbe girişiminde de milli iradenin yanında vatan hainlerine karşı vatanımızı savunan polislerimize bu vesileyle bir kez daha teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Kamu düzeni için Emniyet Teşkilatına büyük görevler düştüğünü ifade eden Başkan Kılıç, “Ülkemiz için çok önemli olan huzur ve güven ortamının demokratik kurallar içerisinde sağlanması ve kamu düzeninin devam ettirilmesi için polislerimizin ve Emniyet Teşkilatımızın üzerine çok önemli görevler düşmektedir. Huzur ve güvenin teminatı olan polislerimizin Polis Haftasını ve Emniyet Teşkilatı’nın 172.ci kuruluş yılını en kalbi duygularımla kutluyor ve tüm polislere çalışmalarında başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ