Erenler Yılmaz'a emanet - Sakarya Medyası Erenler Yılmaz'a emanet
Sakarya Medyası

Erenler Yılmaz’a emanet

Sakaryanın tanınmış siyasetçilerinden biri olan Eyüp Yılmaz Bbp erenler ilçe teşkilatını kurmakla yetkilendirildi. daha önce dernek başkanlığı,ilçe teşkilatlanma başkanlığı,ilçe seçim işleri başkanlığı,il yönetim kurulu üyeliği,erenler ilçe başkanlığı,erenler meclis üyesi adaylığı,il sekreterliği ve teşkilatlar dan sorumlu il başkan yardımcılığı gibi görevleri yürüten tecrübeli siyasetçi Yılmaz Erenler de rakiplerini zorlayacak gibi gözüküyor.

Erenler Yılmaz’a emanet

Eyüp Yılmaz yaptığı açıklama da başta genel başkanım Mustafa Destici, yetki belgemi gönderen genel başkan yardımcım Haşim Yanar,İl Başkanım Cemal Can’a bize bu ulvi görevi verdikleri için şükranlarımı sunarım. başkanlarım ve tüm dava arkadaşlarım bilsinler ki görevimi en iyi şekilde icra etmeye davamızın sancağını Erenlerimizin 33 mahallesinde sallandırmaya ve ilahı kelimetullah davamızı en iyi şekilde temsil edeceğimiz den kimsenin şüphesi olmasın.

Ayrıca referandum süreci boyunca genel merkezimizin il teşkilatımızın almış olduğu karara en iyi şekilde hizmet edeceğimizi Devletin bekası, Ülkenin Birliği,istiklali ve İstikbali için 16 nisana kadar evet tercihimizi halkımıza en iyi şekilde anlatacağımızı ve bu yönde çalışmalarımızı sürdüreceğimizi bilmenizi isterim. şeklin de açıklamada bulundu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ