“Karasu Milli İrade Platformundan EVET Mitingi” - Sakarya Medyası “Karasu Milli İrade Platformundan EVET Mitingi”
Sakarya Medyası

“Karasu Milli İrade Platformundan EVET Mitingi”

“Karasu Milli İrade Platformundan EVET Mitingi”

Karasu Milli İrade Platformu tarafından düzenlenen “16 Nisan Evet Mitingi” Çarşamba günü saat 19.00’da Karasu Kent Park’ta gerçekleştirilecek. Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan İspiroğlu Sanatçı Uğur Işılak’ın da katılacağı mitinge tüm Karasuluları davet etti.

 

Karasu Milli İrade Platformu yapılacak halk oylaması için “16 Nisan Evet Mitingi” düzenleyecek. Çarşamba günü gerçekleştirilecek mitinge ünlü sanatçı Uğur Işılak da katılarak referandum şarkılarını seslendirecek. Karasu Kent Parkta yapılacak mitinge vatandaşların ilgisinin yoğun olması bekleniyor.

 

Miting programı ile ilgili konuşan Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu; “Türkiye’mizin kaderini belirleyecek olan referandum için ilçemizde tarihi bir miting düzenleniyor. Bu miting ile Karasu halkının referandumda güçlü bir şekilde Evet diyeceğini tüm Sakarya’ya göstermiş olacağız. Değerli Sanatçı Uğur Işılak da 16 Nisan Evet Mitingine katılacak ve eserleriyle vatandaşlarımıza eşsiz anlar yaşatacak. Organizasyonu tertip eden Karasu Milli İrade Platformuna teşekkür ediyorum. 12 Mart Çarşamba günü saat 19.00’da Karasu Kent Park’ta yapılacak mitinge tüm halkımız davet ediyoruz.” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ