Serdivan EVET Diyor - Sakarya Medyası Serdivan EVET Diyor
Sakarya Medyası

Serdivan EVET Diyor

Referandum çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Serdivan İlçe Teşkilatı çat kapı ziyaretlere devam ediyor.

Serdivan EVET Diyor

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz ve AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik ile birlikte Serdivan’daki esnafları gezerek, içerisinde, anayasa değişikliği ile ilgili 18 maddenin yer aldığı “Kararımız Evet” yazılı broşürleri dağıttı.

Daha sora İstiklal Mahallesi’nde dükkan açılışına katılan üçlü, işletme sahibine hayırlı işler temennisinde bulunarak bol kazançlar diledi.

 

Alemdar, İhsan ve Çelik referandum ile ilgili değerlendirmelerde bulunarak vatandaşlara neden EVET demeleri gerektiğini anlattı.

 

Yeni Sistem Uzlaşmanın Güvencesi

 

Yeni sistemde uzlaşma ve uyumun sağlanabilmesi için genel ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin aynı günde yapılacağını hatırlatan AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik “Bu düzenleme esasen uzlaşma ve uyum getiriyor. Böylece erken seçim, sistem krizi gibi sıkıntıları önleyerek uzlaşma arayışının güvencesi oluyor.” dedi.

 

Artık Güçlü Lider Var

 

Sırça köşklerden, birilerinin ilgisizliğiyle yönetilen Türkiye’nin Recep Tayyip Erdoğan’la birlikte artık olmadığını ama bunun kalıcı hale gelmesi için Cumhurbaşkanlığı Sistemi’ne ihtiyaç duyulduğunu ifade eden Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, “Milletimizin duygu ve hassasiyetlerini bilmeyen, milletimizin yaşadığı sorunları göremeyen, algılayamayan iktidarlarla değil tamamen milli iradenin karar verdiği güçlü sistemle hep beraber yürümek için mührümüzü beyaz pula yani EVET’e vuracağız.” diye konuştu.

 

Kaoslu Günlere Dönmemek İçin EVET

 

Türkiye’nin yakın tarihte güçsüz hükümetler yüzünden zor dönemler yaşadığını belirten AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, “Doktora gittiğimizde; muayenehanesine uğramadan, para vermeden hastanenin kapısından içeri giremiyorduk. Hastaneden içeri girsek, bıçak parası vermeden ameliyata alınmıyorduk. İlaç kuyruklarında canımız çıkıyordu. Belediye hizmetlerine bakarsak eğer; bırakın bu güzelim hizmetleri ortaya koymayı o asli görevlerini mesela çöp toplama işini bile yapamıyordular. Çöp yığınları arasında bombalar patlıyordu, musluklardan artık su akmaz olmuştu. Maaşlarını ödeyemedikleri için işten çıkarmalar oluyordu. Bu günlerimizin kıymetini bilelim. Bir daha bu kaoslu günlere dönmemek için 16 Nisan’da EVET diyelim.” ifadelerine yer verdi.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ