Camili Özel Eğitim Anaokulu’ndan Başkan Dişli’ye ziyaret - Sakarya Medyası Camili Özel Eğitim Anaokulu’ndan Başkan Dişli’ye ziyaret
Sakarya Medyası

Camili Özel Eğitim Anaokulu’ndan Başkan Dişli’ye ziyaret

Camili Özel Eğitim Anaokulu, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’yi makamında ziyaret etti.

Camili Özel Eğitim Anaokulu’ndan Başkan Dişli’ye ziyaret

Ziyarete Okul Müdürü Cumhur Başcı, öğretmenler Nagihan Şahin, Zehra Keleş ve öğrenciler katıldı. “Dünya Otizm Farkındalık Haftası” kapsamında ziyaretlerini sürdüren eğitmenler, yapmış olduğu katkılardan dolayı Başkan Dişli’ye teşekkür etti. Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Okul Müdürü Cumhur Başcı, “Camili Özel Eğitim Anaokulu olarak şu anda 37 kayıtlı öğrencimiz mevcut. Bu konuda devletimizin maddi anlamda çok önemli katkıları var. Bizler de bu konuda tüm olanakları kullanarak çocuklarımıza gereken bütün eğitimleri veriyoruz” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Dişli ise, “Otizm’in en etkili ilacı sevgidir. Bu çocuklar bizim için çok özel çocuklar ve bu evlatlarımızın yaşamlarını kolaylaştırma ve daha mutlu bir yaşam sürmelerini sağlama konusunda hepimize önemli görevler düşüyor” diyerek bu konuda her türlü katkıyı sağlamaya hazır olduklarını ifade etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ