Hasan ali çelik Ferizli'de - Sakarya Medyası Hasan ali çelik Ferizli'de
Sakarya Medyası

Hasan ali çelik Ferizli’de

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik Ferizli’yi ziyaret etti. Hasan Ali Çelik’e, Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Ak Parti İlçe Başkanı Ramazan Serhoş, Belediye Meclis Üyeleri ve İlçe Yönetimi eşlik etti.

Hasan ali çelik Ferizli’de

Ferizli Sanayi sitesi ve çarşı esnaflarını gezen Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik esnaflara tavsiyelerde bulunarak çeşitli incelemelerde bulundu. Sanayi esnaflarının sorunlarını bildiğini belirten Hasan Ali Çelik Devletin esnaflara sağlamış olduğu destekleri anlattı. Yararlanmaları tavsiyesinde bulundu. Çelik, ‘’Hükümetimiz küçük işletmeleri desteklemek için KOSGEB kredileri hazırladı. Hazırlanan bu paketten istifade etmelisiniz. Sizler yeter ki işlerinizi takip edin, bizlerde bakanlık olarak işlerinizle alakalı sorunlarınızı çözmek için varız, ’’dedi.

16 Nisan halk oylamasına da değinen Bilim Sanayi ve Teknoloji bakanı Hasan Ali Çelik “Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ile çift başlılık ortadan kalkacak. Kalıcı istikrar sağlanarak beş yıl kesintisiz hizmet olacak. Cumhurbaşkanlığı seçimi milletvekilliği seçimi ile birlikte 5 Yılda bir aynı gün yapılacak. Meclis güçlenecek kanunları hükümetler değil milletvekilleri teklif edecek. 16 Nisan referandumunda ‘’evet’’ oyu ile Güçlü Türkiye’nin inşası sağlanacak.” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ