MÜSİAD Sakarya Şubesi üyelerinin hedefleri büyük - Sakarya Medyası MÜSİAD Sakarya Şubesi üyelerinin hedefleri büyük
Sakarya Medyası

MÜSİAD Sakarya Şubesi üyelerinin hedefleri büyük

MÜSİAD Sakarya Şubesi üyelerinin hedefleri büyük

MÜSİAD Sakarya Şubesi Enerji, Metal Maden, Kimya Plastik ve Ambalaj Sektör Kurulu Başkanı Koçkar Makine Kimya Sanayi ve Ticaret Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Koç; hedefini büyük tuttu.

 

Sakarya’dan Dünya’ya
Yeni bir yapılanma ile 2014 yılında öz sermayesini artırarak ticari faaliyetlerine daha güçlü bir başlangıç yapan Koçkar tescilli Wieberr, NeroWax ve Wiatech markaları adı altında oto bakım ürünleri, temizlik maddeleri, halı bakım ürünleri ve makine üretimi yapan MÜSİAD Sakarya Şubesi Enerji, Metal Maden, Kimya Plastik ve Ambalaj Sektör Kurulu Başkanı Koçkar Makine Kimya Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Koç; hedeflerinin bir Dünya markası olmak olduğunu söyledi.

 

KOÇ: “AR-GE’nin olmadığı bir kimya sektörü yok olmaya mahkumdur…”
Yüksek teknolojisi ve geniş AR-GE imkânları sayesinde sektörde oluşabilecek talepler doğrultusunda dünya standartlarında hizmet veren firma olduklarını dle getiren Koçkar Makine Kimya Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Koç;”Amerika ve Avrupa ülkelerinin de aralarında bulunduğu 22 ülkeye ihracat yapıyoruz. ‘AR-GE’nin olmadığı bir kimya sektörü yok olmaya mahkûmdur’ felsefesi ile enerjimizin büyük bir bölümünü AR-GE yatırımlarına harcıyoruz” dedi. Çin başta olmak üzere birçok ülkeye teknoloji transferi ziyaretinde bulunduklarını belirten Ali Koç; sektörde bir dünya markası olmayı hedeflediklerini vurguladı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ