MÜSİAD ve TÜMSİAD buluştu - Sakarya Medyası MÜSİAD ve TÜMSİAD buluştu
Sakarya Medyası

MÜSİAD ve TÜMSİAD buluştu

MÜSİAD ve TÜMSİAD buluştu

Her hafta düzenli olarak gerek kamu kurumu, gerekse STK ziyareti gerçekleştiren MÜSİAD Sakarya Şubesi; bu hafta ise TÜMSİAD Sakarya Şubesi’ne nezaket ziyaretinde bulundu. Çok samimi bir ortamda geçen ziyarette; Sakarya’nın önde gelen ve önemli STK’larından MÜSİAD ve TÜMSİAD karşılıklı fikir alışverişinde bulubdu.

 

COŞKUN: “Sakaryamız için güzel projeler üreteceğiz”

Önce ki günlerde yaptıkları açıklamalarda 16 Nisan’da gerçekleşecek olan Referandumda “Evet” diyeceklerini açıklayan Sakarya’nın iki önemli STK’sı; Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun ile Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez ile Yönetim Kurulu üyelerinin; yaptıkları görüşmenin konusuda Referandum oldu. MÜSİAD Sakarya Başkanı Coşkun yaptığı konuşmasında her ne kadar iki farklı STK olsalarda, fikir ve amaçlarının aynı çizgide olduğunu söyledi. Coşkun: “Bizim gibi iş dünyasını temsil eden kurumların ziyaretleri aslında bir çalıştay havasında geçiyor. Umut ediyorum ki bu gibi ziyaretlerden ilimiz için bir sinerji oluşacak ve güzel projeler üreteceğiz diyerek, sıcak ve samimi misafir perveliklerinden dolayı TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti.

 

ÖLMEZ: “Huzur ve istikrar içerisinde çalışmalarımızı sürdürmektir

Ziyaretten duydukları memnuniyetlerini dile getiren TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez ise; hedeflerinin Sakarya’nın kalkınmasına yönelik adımlar atmak olduğunu dile getirerek; “Bizler TÜMSİAD olarak, iş dünyası olarak huzur ve istikrar içerisinde çalışmalarımızı sürdürmek istiyoruz. Aynı şekilde MÜSİAD Sakarya Şubesi’de bizimle aynı fikirde olduğunu biliyoruz. Amaç sakarya’nın kalkınmasıdır. İnşallah; 16 Nisan’da gerçekleşecek olan Referandum sonrası ülkemizin dahada kalkınmasıyla birlikte ilimizde buradan payını alacaktır. Sakarya’nın kalkınmasına yönelik adımlar atmaya devam ettiklerini belirterek, ekonomide istikrarın sağlanabilmesi, yatırımların ve terörün sona erdirilmesi, barış ve huzurun sağlanmasının iş dünyasının da önünü açacağını ve aynı zamanda yeni yatırımları da hızlandıracağını söyledi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ