Mustafa İsen Ferizli Mahalle Ziyareti - Sakarya Medyası Mustafa İsen Ferizli Mahalle Ziyareti
Sakarya Medyası

Mustafa İsen Ferizli Mahalle Ziyareti

Mustafa İsen Ferizli Mahalle Ziyareti

Ak Parti Sakarya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen Ferizli’nin Mahallerini gezerek evet için destek istedi. Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Ak Parti İlçe Başkanı Ramazan Serhoş, Belediye Meclis üyeleri ve ilçe yönetimi ile Mahallerden destek isteyen İsen, Bu ceket artık bu bedene dar, CHP ceketin aynı kalmasını istiyor, birkaç zorlamayla bu ceket patlar, dedi.

 

16 Nisan halk oylamasına bir hafta kala evet çalışmalarını sürdüren Prof. Dr. Mustafa İsen, Ferizli’nin mahallelerinde bilgilendirme konuşmaları da yaptı. Vatandaşların sorularını yanıtladı. Yeni sistemi örneklemeleriyle ve teknik olarak vatandaşlara anlattı.

 

Ak Parti İlçe Başkanı Ramazan Serhoş, ‘’16 Nisan referandumu için çalışmalarımız hızla devam ediyor. İnşallah ilçemizden güçlü bir evet çıkaracağız, dedi.

 

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk 16 Nisan seçimlerinin Haçlı odaklara karşı Hilal’in seçimi olacağına vurgu yaparak, ‘’Kandilden Cemil Bayık Hayır dedi diye Almanya’da telekonferansa davet ediliyor. Ama Cumhurbaşkanımızı aynı telekonferansa davet etmediler. Açıkça görülüyor ki 16 Nisan referandumu haçlı ve hilalin seçimi olacaktır. Bu bilinç içerisinde Güçlü Bir Evet ile ilçemizin ve ülkemizin önünü açalım,’’ dedi.

 

Ak Parti Sakarya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen, ‘’yeni sistemde Başbakan yok cumhurbaşkanı olacak. Cumhurbaşkanı ile Başbakan anlaşmazlığı yüzünden çok şey kaybettik. Artık bu ceket bu vücuda dar geliyor. CHP bu ceketi zorlayarak giymeye devam edelim diyor. Bir iki derken bu ceket patlar. Onun için bu sistemin değişmesi gerekiyor. Şuan ki sistem kavga, koalisyon getiriyor. Bunları bahane eden vesayet odakları da darbe, yargı, basın bazen de üniversite olarak sizin adınıza devleti yönetmeye kalkıyor. Yeni sistemde cumhurbaşkanı meclisi seçime götürse kendi de gitmek zorun kalacak. İkide bir seçimlerle zaman kaybı yaşanmayacak. Sandıklara öyle bir yükleneceğiz ki 16 Nisan yurtiçi ve dışındaki vesayet odaklarına çok güçlü bir cevap olacak. Bununla birlikte inşallah Türkiye 17 Nisan sabahına yeni ve güçlü bir Türkiye olarak uyanacak. Geleceğe doğru hızlı adımlarla yürüyeceğiz. Katılım ne kadar çok olursa o kadar güçlü bir tablo ortaya çıkacak. İnşallah Evet oylarıyla birlikte ülkemizin önünü açalım, dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ