SEDAŞ aydınlatma çalışmalarına tam gaz devam ediyor - Sakarya Medyası SEDAŞ aydınlatma çalışmalarına tam gaz devam ediyor
Sakarya Medyası

SEDAŞ aydınlatma çalışmalarına tam gaz devam ediyor

SEDAŞ aydınlatma çalışmalarına tam gaz devam ediyor

SEDAŞ Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce illerini  kapsayan 20 Bin kilometrekarelik görev alanındaki  45 ilçe, 766 köy ve 1344 mahalle de yer alan 400 Bin aydınlatma direğindeki armatürlerin her gece devreye girmesi için bakım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. SEDAŞ Ekipleri tarafından tespit edilen arızalar yanında SEDAŞ Çağrı merkezine Alo 186 hattı üzerinden gelen ihbarlar da SEDAŞ Müşteri İlişkileri Yönetim Sisteminde kayıt altına alınarak titizlikle değerlendiriliyor.

 

SEDAŞ İşletme Bakım ekipleri  trafikte de gerekli güvenlik önlemlerini almak üzere İl Emniyet Müdürlüklerinde Trafik Uygulama ve Denetleme Müdürlükleri ile yazışmalar yaparak  ve gerekli izinleri alarak, karayolu güzergahlarında da son süratle aydınlatma bakımlarını yapıyorlar.

 

SEDAŞ Ekipleri son günlerde  Sakarya da yaptıkları çalışmalarda karayolu üzerinde özellikle  Sebahattin Zaim Bulvarında, D100 Sakarya Köprüsü-Aşağıdereköy arası orta refüjlerde aydınlatma bakımı yaptılar. Yeraltı kablosu arızası bulunan bölgelerde yeraltı kablo test aracıyla arıza noktalarını tespit ederek gerekli ek çalışmalarını da yaptılar.  D650 karayolu Dörtyol Köprü-Gişeler arasındaki orta refüj aydınlatma tesisleri de yine bakım yapılan yol güzergahı olarak ele alındı.

 

SEDAŞ ekipleri bulundukları bölgelerde trafik kazaları ile hasar gören yıkılmış direklerin olduğu şehir içindeki kırık aydınlatma direklerinin yerine yenisinin dikilebilmesi için  ve  aydınlatma bakımı için periyodik çalışmalarına  son sürat devam ediyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ