Başkan İspiroğlu Fırıncılarla Bir Araya Geldi - Sakarya Medyası Başkan İspiroğlu Fırıncılarla Bir Araya Geldi
Sakarya Medyası

Başkan İspiroğlu Fırıncılarla Bir Araya Geldi

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu Karasu’da hizmet veren fırıncılarla bir araya geldi.

Başkan İspiroğlu Fırıncılarla Bir Araya Geldi

Esnaf ve Sanatkârlar Oda Başkanı İlyas Balcı ve ilçe genelinde bulunan fırıncıları dinleyen Başkan İspiroğlu, ilçe esnafının her zaman yanında olduğunu bildirdi.

 

“Alışverişini Yerli Esnaftan Yap”

Fırıncılar adına söz alan Esnaf ve Sanatkârlar Oda Başkanı İlyas Balcı; “İlçedeki fırıncılar olarak Belediye Başkanımız ziyaret ettik ve belirli sıkıntılarımızı kendisine anlattık. Şuan gündemimizde olan ve bizleri zor duruma iten en önemli konulardan biri İlçemiz dışından fırıncıların ilçemizde ürünlerini satması. Başkanımız Mehmet İspiroğlu’nun geçen yıl başlattığı “Alışverişini Yerli Esnaftan Yap” projesi çok güzeldi. İlçemiz genelinde de güzel bir hareketlenme yarattı. Bu projelerin devam etmesini bekliyoruz. Özellikle Ramazan ayında dışarda satılan unlu mamullerine, sağlığı tehdit ettiği için izin verilmemesini istiyoruz” dedi.

 

Başkan İspiroğlu; “İlçede yaşayan halkımızın daha iyi ve daha güzel hizmet almaları konusunda, devletimiz olarak gerekeni yapmak için çalışıyoruz. İlçemizde ki birçok esnaf gurubuyla bir araya gelmeye özen gösteriyoruz. Amacımız ilçemizdeki çeşitli meslek kuruluşlarında çalışan vatandaşlarımızla da bir araya gelmek. Burada sizlerin ilçemiz adına düşüncelerinizi, projelerinizi, gördüğünüz eksiklikleri sizin ağzınızdan dinlemek. Siz fırıncılardan ricamız başta temizlik konularına çok dikkat etmeniz. Çünkü vatandaşımızın sağlığı her şeyden önce gelen bir konudur. Bu konudaki denetimlerimizi arttırarak devam ettireceğiz” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ