COŞKUN: “Polisimiz; onurlu görevlerini büyük bir özveriyle yerine getirmektedir" - Sakarya Medyası COŞKUN: “Polisimiz; onurlu görevlerini büyük bir özveriyle yerine getirmektedir"
Sakarya Medyası

COŞKUN: “Polisimiz; onurlu görevlerini büyük bir özveriyle yerine getirmektedir”

Yaşar COŞKUN: “Gecesini gündüzüne katarak toplumumuzun huzur ve güveni için çalışan Polis Teşkilatı’mızı tebrik ediyoruz…”

COŞKUN: “Polisimiz; onurlu görevlerini  büyük bir özveriyle yerine getirmektedir”

MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun; Polis Teşkilatı’nın 172. Kuruluş Yıl Dönümü Ve Polis Haftası nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.

Müstakil sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun; mesajında gece gündüz demeden, ailesini ihmal ederek; Türk halkının can ve mal güvenliğini, huzurunu ve asayişi sağlamak için her türlü gayreti sarf eden tüm Polis Teşkilatı’nı bir kez daha tebrik ettiklerini söyledi. “Görevleri uğruna canlarını çekinmeden veren aziz şehitlerimizi rahmetle ve minnetle, kahraman gazilerimizi şükranla anıyoruz” diye Başkan Coşkun; “Geçirdiğimiz zor günlerde fedakârca mücadele eden ve vatanımızın, milletimizin güvenliği için mesai mefhumu gözetmeksizin daha da çok çalışan Polislerimizin günü kutluyoruz. Polisimiz; Toplumsal barışın egemen olduğu, huzurlu ve güvenli bir Türkiye hedefiyle ülkenin dört bir tarafında büyük bir özveri ile çalışmaktadır. Bu uğurda hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan Türk Polis Teşkilatı, Türkiye Cumhuriyeti devletimizin, ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, huzur ve asayişi temin etmek, suç işlemesini önlemek suçluları adalete teslim etmek gibi önemli görevleri başarıyla yerine getirmektedir. Bu zor, zorluğu ölçüsünde de onurlu görevlerini büyük bir özveriyle ve insan sevgisiyle yerine getirmekte olan tüm emniyet mensuplarını takdir ve sevgiyle Polis Teşkilatı’nın 172. Kuruluş Yıldönümünü ve Polis Haftası’nı kutluyoruz” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ