Sakarya İz Reklam Firması ‘Gümüş Yıldız Ödülü’ne Layık görüldü - Sakarya Medyası Sakarya İz Reklam Firması ‘Gümüş Yıldız Ödülü’ne Layık görüldü
Sakarya Medyası

Sakarya İz Reklam Firması ‘Gümüş Yıldız Ödülü’ne Layık görüldü

Sakarya İz Reklam Firması ‘Gümüş Yıldız Ödülü’ne Layık görüldü

MÜSİAD Sakarya Şubesi Üyesi firmalardan Sakarya İz Reklam Firması; Ford Otosan’ın İmalatçılar Zirvesi’nde 2. Büyük ödül olan Gümüş Yıldız Ödülü’ne layık görüldü.

 

Ford Otosan İmalatçılar Zirvesi’nde tedarikçileriyle buluştu. Ford Otosan ve tedarikçilerinin her yıl bir araya geldiği geleneksel İmalatçılar Zirvesi “Yarına Yön Ver” teması altında Divan İstanbul Asia’da gerçekleştirildi. Ford Otosan, başarılarıyla öne çıkan tedarikçi firmalarını ödüllendirdi. Ford Otosan’dan yapılan açıklamaya göre şirket, bu yıl 6. kez düzenlediği İmalatçılar Zirvesinde yurt çapındaki tedarikçileri ile bir araya gelerek otomotiv endüstrisinin geleceğini değerlendirdi. Etkinliğe, Koç Holding Otomotiv Grup Başkanı Çenk Çimen, Ford Avrupa Satın Almadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Werner Pütz ve Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün’ün yanı sıra Ford Otosan Genel Müdür Başyardımcısı Lisa King ve Ford Otosan Satın Almadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Güven Özyurt da katıldı. Etkinlik kapsamında gerçekleşen ve Ford Otosan’ın en başarılı tedarikçilerinin ödüllendirildiği İmalatçılar Zirvesi Ödül Töreni’nde ise şirketin ürettiği araçlarla global pazarlarda büyük başarı, Avrupa’da da liderlik elde etmesinde katkısı olan 10 imalatçı firma ödüle layık görüldü. Zirvede; MÜSİAD Sakarya Şubesi Üyesi firmalardan Sakarya İz Reklam Firması; 2. Büyük ödül olan Gümüş Yıldız Ödülü’ne layık görülürken; Sakarya İz Reklam Yönetim kurulu Başkanı Yusuf Yılmaz, ödülünü Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün’ün elinden aldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ