COŞKUN: “Geleceğimiz olan gençlere önem veriyoruz" - Sakarya Medyası COŞKUN: “Geleceğimiz olan gençlere önem veriyoruz"
Sakarya Medyası

COŞKUN: “Geleceğimiz olan gençlere önem veriyoruz”

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir; beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun ve Yönetimine “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

COŞKUN: “Geleceğimiz olan gençlere önem veriyoruz”

Ziyarette; 16 Nisan’da gerçekleşecek olan Referandum’da verecekleri “Evet” desteğinden dolayı MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun ve üyelerine teşekkür eden AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir; AK Parti gençliği olarak, Referandum çalışmalarını aralıksız olarak sürdürdüklerini söyledi.

 

Gençlerin öneminden bahseden MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun; Anayasa değişikliğindeki Milletvekili seçilme yaşı 18’e düşürülmesini olumlu bir değişiklik olduğunu vurgulayarak; “MÜSİAD olarak, bizce de her genç 18 yaşına geldiği zaman nasıl ehliyet alabiliyorsa, nasıl oy kullanabiliyorsa, milletvekili de seçilmelidir” dedi.

 

Genç MÜSİAD hakkında da bilgi veren Başkan Coşkun; “Gençlerimiz teknoloji ile birlikte, yaptıkları projelerle de iş hayatını sıkı hazırlanmaktadır. Bu vesileyle, gece gündüz demeden Referandum’da “Evet” çıkması için çalışan gençlerimiz de tebrik ediyorum” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ