Toçoğlu ve Dişli Çark caddesi esnafından destek istedi - Sakarya Medyası Toçoğlu ve Dişli Çark caddesi esnafından destek istedi
Sakarya Medyası

Toçoğlu ve Dişli Çark caddesi esnafından destek istedi

16 Nisan referandum seçimlerine sayılı günler kala ziyaretlerini sürdüren Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli ve AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, Çark caddesi esnafını ziyaret ederek, “Evet” kampanyası için destek istedi.

Toçoğlu ve Dişli Çark caddesi esnafından destek istedi

16 Nisan’ın tarihi bir gün olacağını ifade eden Başkan Dişli, “Bu seçim istikrarı sağlamak seçimidir. Türkiye’yi güçlü kıldığımızda dünyanın gözü yine Türkiye’de olacak. İstikrar sağlandı mı ülkeye yatırım artacaktır. Bu seçimin önemi onun için çok büyüktür. İstikrar için 16 Nisan tarihi bir gün olacaktır. Ben inanıyorum ki, Sakarya esnafı bu konuda üzerine düşen görevi yapacak ve ülke istikrarı için gereken desteği verecektir.”dedi.

İSTİKRAR VE GÜVEN

Referandum öncesi destek çağrısı yapan Başkan Zeki Toçoğlu ise “Referandumla birlikte ülkemizin yeni bir sürece girmesini sağlamalıyız. Biz hizmetler konusunda bugüne kadar sizlere verdiğimiz sözleri yerine getirmeye çalıştık. Sizlerde bunları yakından takip ediyorsunuz. Ancak bütün bu çalışmalar istikrarlı ve güvenli ortamla yürüyecek çalışmalardır. 14 yıldır süren istikrar sayesinde hizmetler devam ediyor. Bu nedenle Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Türkiye’nin geleceği açısından çok önemlidir.” diye konuştu.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ