Çiftçiye 7 ay ‘0’ faiz - Sakarya Medyası Çiftçiye 7 ay ‘0’ faiz
Sakarya Medyası

Çiftçiye 7 ay ‘0’ faiz

APEK Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin Karasakal, “Kooperatifimiz ve Türk Ekonomi Bankası (TEB) ile ortaklaşa başlatmış olduğumuz 7 ay ‘0’ faizli Harman Kart Projesi ortaklarımıza hayırlı olsun” dedi.

Çiftçiye 7 ay ‘0’ faiz

Harman Kart

Yönetim Kurulu Başkanı Karasakal, TEB Adapazarı Çarşı Şubesi ile yeni bir protokol gerçekleştirdik. Harman Kartı alacak olan her ortağımız kooperatifimize gelerek mazot, ilaç, tohum, zirai alet ve ekipman, sulama malzemeleri gibi girdilerini bundan sonra kooperatifimizden 7 ay ‘0’ faizli olarak alabilecektir. Bu durum bütün ortaklarımızın menfaatinedir” diye konuştu.

 

Ücretsiz

Kartın yıllık kart ücreti ya da kart aidatı olmadığını ifade eden Karasakal, “Hayat sigortasını da ortaklarımız isteğe bağlı olarak yaptıra bileceklerdir. Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi dün olduğu gibi, bugün ve gelecekte her zaman ortaklarının yanında olacak ve ortaklarının menfaatlerinin korunması noktasında destek vermeye devam edecektir. Kartı onaylanan ortaklarımız, bağlı bulundukları satış mağazalarımız ile irtibata geçerek kartlarını aynı gün içerisinde alıp kullanabilirler. Ortaklarımıza şimdiden hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ