Başkan Alemdar Oyunu Kullandı - Sakarya Medyası Başkan Alemdar Oyunu Kullandı
Sakarya Medyası

Başkan Alemdar Oyunu Kullandı

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar Bahçelievler Gazi İlköğretim Okulu 1061 nolu sandıkta oyunu kullandı.

Başkan Alemdar Oyunu Kullandı

Oy verme işleminin başladığı ilk saatlerde kızı Ayşenur ile birlikte okula gelen Başkan Alemdar, oy vermeye gelen vatandaşlarla sohbet ederken sandık başında görevli personele de iyi çalışmalar dileğinde bulundu.

84 Bin 774 Seçmen

 

Serdivan’ın, il genelinde en fazla sandık ve seçmen sayısıyla ikinci sırada yer aldığını hatırlatan Başkan Alemdar, 216 sandıkta toplam 84 bin 774 seçmeninin demokratik haklarını bir kez daha yansıtmak için sandık başına gittiğini belirterek, oy verme işlemi boyunca Serdivan genelinde herhangi bir aksaklık yaşanmadığını, oylamanın sükunet içerisinde devam ettiğini ifade etti.

 

Milletimiz Her Zaman Doğru Kararı Verdi

Referanduma katılım oranın son derece yüksek olduğunu belirten Başkan Alemdar, “Bu referandum ülkemiz için milletimiz için son derece önemli. Vatandaşlarımız da bu konuya ne kadar önem verdiklerini bugün bir kez daha sandıklara gelerek gösterdiler. Yeni sistem için bugün bir kez daha söz de, karar da aziz milletimizin. Bugüne kadar milletimiz her zaman doğru kararı verdi. İnşallah bugün de en doğru kararı verecektir.” ifadelerini kullandı.

 

Kayıtlı olduğu 1061 nolu sandıkta oyunu kullanan Başkan Yusuf Alemdar, sonrasında AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik’le birlikte Serdivan genelinde oy verme işlemi devam eden diğer okulları gezdi.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ