Bbp sakarya il başkanı cemal can referandum sonucunu değerlendirdi - Sakarya Medyası Bbp sakarya il başkanı cemal can referandum sonucunu değerlendirdi
Sakarya Medyası

Bbp sakarya il başkanı cemal can referandum sonucunu değerlendirdi

İl Başkanı Cemal Can “Öncelikle Büyük Türk milletine referandum oylamasına yüksek katılım göster dikleri için şahsım, camiam ve milletimiz adına teşekkür ediyorum.” Dedi.

Bbp sakarya il başkanı cemal can referandum sonucunu değerlendirdi

İl Başkanı Cemal Can, “Tabii burada hem Hayır tercihinde bulunanlar hem Evet tercihinde bulunan vatandaşlarımız demokrasimize büyük bir katkı sağlamışlardır. Ben bunun için referandum oylamasına katılan milletimizin her bir ferdine, her seçmenine ayrı ayrı teşekkür eder şükranlarımı sunarım. Milletimiz büyük oranda devletin bekasını, vatanın bütünlüğünü, milletin istiklalini ve istikbalini önceleyerek net bir şekilde Evet demiştir. Milletimizin iradesi bu yönde açık ve net bir şekilde tecelli etmiştir. Öncelikle ülkemiz ve milletimiz için hayırlı ve uğurlu olsun.

İl Başkanı Cema Can, “Partimiz ve camiamız Evet kararıyla sonucun doğrudan belirleyicilerinden olmuştur. Bu anlamda referandum sürecinde Evet kararı alan ve sahada olan parti mensuplarımıza,ilçe başkanlarımıza ve Alperen kardeşlerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Tabii bu sonuç; ülkemizi, darbe anayasasının ürünü olan antidemokratik darbelere, muhtıralara, cuntalara

 

cesaret veren sistemden bugün itibariyle kurtarmıştır. İl başkanı Cemal Can, “Evet kararının Milletimiz, Vatanımız ve Devletimiz için doğru olduğuna inandığımız için Evet dedik. Bu kararımızın büyük Türk Milleti tarafından da onaylanmış olması tercihimizin de doğruluğunu net bir şekilde ortaya koymuştur. Ben sakaryalı hemşerilerimize bir kere daha Evet kararından dolayı tebrik ediyorum ve milletimize şükranlarımı sunuyorum.” Şeklinde konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ