Milletimiz Güçlü Sisteme Onay Verdi - Sakarya Medyası Milletimiz Güçlü Sisteme Onay Verdi
Sakarya Medyası

Milletimiz Güçlü Sisteme Onay Verdi

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk referandumda ülkenin geleceğine oy veren, güçlü ülke olmamızın yolunu açan millete teşekkür ederken “referandumun kazananı millet oldu” dedi.

Milletimiz Güçlü Sisteme Onay Verdi

Pazar günü millet sandığa giderek Anayasa değişikliğini onayladı. Referandum öncesi kapı, kapı dolaşarak değişikliği vatandaşa anlatan Cavit Öztürk sonuçların açıklanmasının ardından millete teşekkür etti. Başkan Öztürk “Milletimiz büyük bir feraset örneği göstererek ülkenin önünü açan, dünyada söz sahibi yapacak sistem değişikliğini onayladı. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a olan inanç ve güvenleri değişikliğin oylanmasında en önemli etkenlerden birisidir” dedi.

 

Erenler yüzde 74,2 ile metropolde açık ara lider

Başkan Öztürk vatandaşın güçlü bir ülkede, mazlumların sesi olan bir ülkede yaşamak istediğini herkesin gördüğünü belirterek “Türk milleti istikrarın hüküm süreceği, güvenin kalıcı kılınacağı sistemle yönetilmek istediğini ifade etti. Milli iradeye her dönem destek veren Erenler, 16 Nisan’da da sözünde yetkinin de milletin olacağı değişikliğe güçlü destek verdi. Sandığa giderek yüzde 74,2 destekle Erenler olarak bizleri metropolde açık ara lider yapan tercihini bu yönde kullanan her vatandaşımıza şükranlarımı sunuyorum. Vatandaş açısından referandumun kaybedeni olmadı. Açıklanan sonuçta milletimiz kazandı. Referandum ilçemize, şehrimize, ülkemize ve İslam âlemine hayırlar getirsin” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ