Başkan Mete'nin Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi açıklaması - Sakarya Medyası Başkan Mete'nin Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi açıklaması
Sakarya Medyası

Başkan Mete’nin Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi açıklaması

Halkımız ilk defa kendi hükümet sistemini seçerek daha iyi bir Türkiye için dünü geride bıraktı.

Başkan Mete’nin Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi açıklaması

Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Mete Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi için yapılan 18 maddelik Anayasa değişikliği halk oylamasını değerlendirerek şu açıklamalarda bulundu. Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Mete Anayasa referandumunun büyük bir olgunluk, huzur ve demokratik toplumlara örnek teşkil edecek yüksek katılımla gerçekleştiğini belirterek, uzun ve zorlu bir demokrasi maratonunun ardından, Milletimiz Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne evet deyirek şaşmaz ferasetiyle Türkiye’nin yönünü tayin ettiğini söyledi.

 

Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Mete “Milletimiz sağduyusu ile bu tarihi fırsatı kaçırmayarak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a güvenini bir kez daha teyit etmiştir. Halkımız ilk defa kendi hükümet sistemini seçerek daha iyi bir Türkiye için dünü geride bıraktı. Şimdi ülkemiz için yapısal reformları gerçekleştirerek ufkun ötesini görme zamanı. Türkiye’nin önü her zamankinden daha açık kazanan yine Türkiye oldu. Yeni hükümet modelimiz vatanımıza milletimize hayırlı olsun.” ifadesini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ