BBP, Adapazarı İlçe Başkanı Mühendis Eray YEŞİLÇİMEN oldu - Sakarya Medyası BBP, Adapazarı İlçe Başkanı Mühendis Eray YEŞİLÇİMEN oldu
Sakarya Medyası

BBP, Adapazarı İlçe Başkanı Mühendis Eray YEŞİLÇİMEN oldu

BBP, Adapazarı İlçe Başkanı Mühendis Eray YEŞİLÇİMEN oldu

İl Başkan yardımcıları,Erenler ilçe Başkanı Eyüp YILMAZ ve Arifiye İlçe Başkanı Abdurrahman TAŞ’ın da katıldığı toplantıda. 

BBP Adapazarı İlçe Başkanı M. Eray YEŞİLÇİMEN konuyla ilgili olarak yaptığı

açıklamada ‘’Adapazarı İlçesi, şehrimizin nüfus yoğunluğu en fazla olan yerlerinden birisi olmakla beraber, köy ve mezra konusunda da en yoğun bölgesi olduğundan sorumluluklarının fazla olduğunu ve daha çok çalışmaları gerektiğini söyleyerek, üye kayıtlarına başladıklarını ve vatanını milletini seven herkesi, hedeflediğimiz Büyük Birliğimizde aynı çatı altında toplanmaya davet ediyoruz’’ diye belirtti.

 

Genç ve dinamik bir kadroyla Adapazarı’ndaki siyasi arenada aktif bir rol üstlenmek için kolları sıvadıklarını belirten Başkan M. Eray YEŞİLÇİMEN, yönetim kurulu üyelerini ilçe kamuoyuna tanıttı.

Büyük Birlik Partisi Adapazarı İlçe Teşkilatı yönetim kurulu üyeleri şu isimlerden oluştu; Eray Yeşilçimen (Jeofizik Mühendisi), Dilan Taşın (Endüstri Mühendisi), Mehmet Şahin (Harita Mühendisi), Fatih Yapar (Makine Mühendisi), Erhan Engin (İnşaat Mühendisi), Sezgin İnan (Gayrimenkul Danışmanı), Enbiya Kayıkçı (İşletmeci Nihat Kılıç ( Müteahhit), Emre Temel (Reklam-Pazarlama)

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ