Emniyet Müdürlüğü'den flaş karar! - Sakarya Medyası Emniyet Müdürlüğü'den flaş karar!
Sakarya Medyası

Emniyet Müdürlüğü’den flaş karar!

Emniyet Müdürlüğü bir bir tespit edecek!

Emniyet Müdürlüğü’den flaş karar!

Emniyet Müdürlüğü harekete geçti!

 

Türkiye’de sosyal medya üzerinden vatandaşları sokağa çekmek için çağrı yapan provokatörler için Emniyet Müdürlüğü harekete geçti.

Özellikle sosyal medya aracılığıyla harekete geçen karanlık güçler, vatandaşları sokağa dökmek için plan yapmaya başladı. Yaşananlar üzerine İstanbul Emniyet Müdürlüğü de harekete geçti. Emniyet güçleri provokasyon çağrısı yapanları tek tek tespit ederek işlem yapacak.

 

SOSYAL MEDYA PROVOKATÖRLERİ HAKKINDA İŞLEM YAPILACAK

Referandum sonuçlarının açıklanmasının ardından Hayır cephesi yenilgiyi hazmedemedi. Özellikle sosyal medya aracılığıyla harekete geçen karanlık güçler, vatandaşları sokağa dökmek için plan yapmaya başladı. Yaşananlar üzerine İstanbul Emniyet Müdürlüğü de harekete geçti. Sosyal medyayı takibe alan Emniyet yetkilileri kargaşa çağrısı yapanlara karşı harekete geçti. Emniyet güçleri çağrı yapanları tek tek tespit ederek işlem yapacak.

Sosyal medyada kaosa çağıranlara soğuk duş

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) Başkanı Dr. Ömer Fatih Sayan, sosyal medyada yer alan kaosa çağrı, teröre destek niteliklerindeki paylaşımlarla ilgili gerekli işlemlerin yapıldığını bildirdi.

 

BTK Başkanı Dr. Ömer Fatih Sayan, sosyal medyada yer alan hakaret, küfür, kaosa çağrı, teröre destek niteliklerindeki paylaşımlarla ilgili gerekli işlemlerin yapıldığını bildirdi.

 

Sayan’ın konuyla ilgili Twitter paylaşımı şöyle:

PROVOKATÖRLERİ İHBAR EDİN!

Vatandaşlarımız sosyal medya üzerinden terör faaliyetlerini destekleyen ve suç unsurları içeren profil ve sayfaları şu adreslere, bağlantı adresi ve ekran görüntüsüyle ihbar edebilirler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ