Birol ÖNER Genç MÜSİAD’ da başarı hikayesini anlattı. - Sakarya Medyası Birol ÖNER Genç MÜSİAD’ da başarı hikayesini anlattı.
Sakarya Medyası

Birol ÖNER Genç MÜSİAD’ da başarı hikayesini anlattı.

Birol ÖNER Genç MÜSİAD’ da başarı hikayesini anlattı.

”Öner genç iş adamlarına yapmış olduğu konuşmada “Sektöre sehpa üretiminden başlayıp çocuk mobilyasındaki eksikliği gördükten sonra özverili çalışmalarımızın neticesinde Newjoy markasını oluşturduk

Öner genç iş adamlarına yapmış olduğu konuşmada 1986 yılında “Sektöre sehpa üretiminden başlayıp çocuk mobilyasındaki eksikliği gördükten sonra özverili çalışmalarımızın neticesinde Newjoy markasını oluşturduk. Hedefimiz herkesin en değerli varlığı olan çocuklarına en güzel ve en yenilikçi odaları yapmak, sektörde birçok yeniliğe öncülük ettiğini belirten Öner,  başarımızın en büyük sırlarından biri AR-GE mizdir” dedi. Yapmış olduğumuz her projede mutlaka sektördeki en iyi projeleri oluşturmaya çalışıyoruz.

Bunun için dünyanın farklı ülkelerindeki fuarlara katılım sağlayarak en iyi bulmaya gayret ediyoruz. Bugün dünyada 30 ülkeye ihracat yaptığını belirten Öner yakın zamanda çok daha fazla ülkeye ihracat gerçekleştireceklerini belirtti. Çocuk mobilyasından sonra ev mobilyasında da üretime başladıklarını belirten Öner, konuşmasının sonunda en büyük ilkelerimizden birinin doğruluk ve güven olduğunu bu ilkeler, markamızın müşterilerimizde farkındalık oluşturarak şirketimize duygulan güven ve sadakatin en değerli şey olduğunu söyledi.

Genç Müsiad Başkanı Uğur ÇARBOĞA “Tecrübelerini ve başarı hikayesini bizlerle paylaşarak bizlere vizyon kattığı için kendisine teşekkür ediyorum “dedi.

Programın sonunda Birol ÖNER’e fidan dikim sertifikası takdimi yapılarak toplu hatıra fotoğrafı çekildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ