Cavit Öztürk "Gözyaşları Dinsin" - Sakarya Medyası Cavit Öztürk "Gözyaşları Dinsin"
Sakarya Medyası

Cavit Öztürk “Gözyaşları Dinsin”

Cavit Öztürk “Gözyaşları Dinsin”

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Miraç Kandili nedeniyle yayınladığı mesajda tüm insanlığın yaşadığı sıkıntıların son bulmasını, gözyaşlarının sona ermesini temenni ederek mübarek gecede edilen duaların kabul edilmesini niyaz etti.

 

Başkan Öztürk “Peygamber Efendimiz (SAV)’in, Yüce Allah’ın sonsuz kudreti ile bir gecede, önce Mescid-i Aksa’ya getirilip ardından da Sidretü’l Münteha denilen en üst makama yükseltilişini ifade eden Miraç, büyük bir mucize ve Rabb’imizin sonsuzluğuna yapılan en görkemli şahitliktir”

 

 Miraç’tan, beş vakit namaz, Bakara Suresi’nin son iki ayeti ve ümmetinden Allah’a ortak koşmadan ölen kimselerin affedileceği müjdeleriyle dönen Peygamber Efendimiz (SAV), tüm inananlara verilebilecek olan en kıymetli hediyeleri vermiştir. Bizler de, bu hediyelerin şuurunda olarak, müminler için arınma ve tertemiz olarak Allah’a yönelme anlamına gelen Miraç Kandili’ni bol dua ve ibadet ile değerlendirmeliyiz.

 

Tüm insanlığın yaşamış olduğu sıkıntıların son bulmasına vesile olması temennisiyle, yapacağımız ibadet ve duaların kabul olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyor, tüm İslâm âleminin Miraç Kandili’ni tebrik ediyorum.”dedi

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ