Metiner'den Arınç ve Kılıç'la ilgili bomba sözler! - Sakarya Medyası Metiner'den Arınç ve Kılıç'la ilgili bomba sözler!
Sakarya Medyası

Metiner’den Arınç ve Kılıç’la ilgili bomba sözler!

AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, Bülent Arınç ve Suat Kılıç’la ilgili çok önemli açıklamalarda bulundu. Ak Partili Metiner Arinç ve Kılıç için, ”onların artık gönül dünyamızda yerleri yok” açıklamasında bulundu.

Metiner’den Arınç ve Kılıç’la ilgili bomba sözler!

Ak Parti’nin ağır toplarından ve konuşmaları ile gündem yaratan, AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, 15 Temmuz darbe girişiminin siyasi ayağının olmadığını söylemenin büyük bir yanlış olacağını anlatarak Bülent Arınç ve Suat Kılıç’a çok ağır sözlerle yüklendi.

 

Darbe başarılı olsaydı eğer,

Ak Partili Mehmet Metiner,

“Yani bir darbe varsa, bu darbenin siyasi ayağının olmaması mümkün değildir. Sonuçta darbe başarılı olsaydı, bu ülkeyi yönetecek insanları vardı. Bu isimler konusunda bilgi sahibi değilim. Mutlaka MİT ve Cumhurbaşkanımız gerekli bilgiye sahiplerdir. Darbenin siyasi ayağının olmadığını söylemek çok büyük bir yanlışlık olur. Ayrıca FETÖ’nün siyasi ayağının olmadığını söylemek, çok büyük bir yanlışlık olur” dedi.

 

Ak Parti içindeki Fetöcüler temizlenecek…

Mehmet Metiner, AK Parti içindeki FETÖ’cü unsurları da temizleyeceklerini ileri sürdü. Metiner,

“Biz Ak Partili olarak tespit ettiğimiz bütün unsurların için gerekeni yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. Hiç kimsenin kuşkusu olmasın Ak Partinin içinde de FETÖ´cü unsurlar varsa da bunların kökünden kazınacağını konusunda hiç kimsenin endişesi olmasın” dedi.

 

“Artık onlarla bir arada olmamız çok zor”

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melik Gökçek’in,  Arınç ile ilgili sözlerini de değerlendiren Metiner,

“Bülent Arınç darbenin Başbakanı olacaktı” iddiasını da değerlendirirken , “Kişisel olarak benim için Bülent Arınç’ın ve de Suat Kılıç gibi başkaca isimlerin bugün geldiğimiz yer itibarı ile gönül dünyamızda zerrece bir yeri yoktur” açıklaması ile gündemde bomba etkisi yarattı.

 

Kaynak, İnternethaber

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ