Dişli’den Başhekimlere ziyaret - Sakarya Medyası Dişli’den Başhekimlere ziyaret
Sakarya Medyası

Dişli’den Başhekimlere ziyaret

Dişli’den Başhekimlere ziyaret

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Toyotasa Acil Yardım Hastanesi Başhekimi Dr. Hayal Uzelli Şimşek ile Yenikent Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Murat Akgül’ü ziyaret etti.

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, geçen aylarda Toyotasa Acil Yardım Hastanesi Başhekimliği’ne atanan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Hayal Uzelli Şimşek’i ziyaret ederek “Hayırlı olsun” dileğinde bulundu. Toyota Hastanesi’nin şehrin büyük yükünü çeken hastanelerden biri olduğunu ifade eden Başkan Dişli, Başhekim Şimşek’e başarı diledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Şimşek, Dişli’ye teşekkür etti.

 

Başkan Dişli daha sonra Yenikent Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Murat Akgül’ü ziyaret etti. Tıp teknolojisinin her geçen gün geliştiğine dikkat çeken Başkan Dişli,  “Şehirdeki hastanelerimizin sayısı her geçen gün artıyor. Yenilenen hastanelerimizle birlikte daha fazla sayıda hastaya ulaşılıyor daha fazla hasta tedavi olabiliyor. Artık ilimizde ileri teknoloji ile tetkikler yapılarak, hastalıklar daha erken evrelerde tanınarak tedavi ediliyor. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başhekim Akgül, sağlık sektörünün geliştikte birçok tetkikin artık daha kolay yapıldığını söyledi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ